Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta nem annyira fájnak...

Tegnap óta nem annyira fájnak a cickóim mint azelőtt, és nem érzek annyi szurkálló, mensi szerű görcsöt sem. Viszont pár napja érzem az étvágytalanságot, az megmaradt. A kezdetektől a fáradtság is megmaradt. Van aggodalomra okom? Vagy normális?

Figyelt kérdés

Szedem a femibiont 6. -ik napja már. (arra gondoltam az miatt nincs görcs.7 hetes vagyok.

Csak jövő hét péntekre van időpontom.

Féllek hogy valami nem stimmel. Sok rosszat olvastam már, bár tudpm nem szabadna, csak magunknak ártok.


2020. jan. 15. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A femibion csak egy vitaminkészítmény, nem gyógyszer. Nem csinál mellékhatást.
2020. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban tünetek jönnek mennek, èn is àllAndóan a mellfàjdalmon paràztam, semmi èrtelme, nem fog 9 hónapon keresztül annyira fàjni, sőt, nekem szinte nem is fàjt..5 hònapos a kislànyom
2020. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első, a magnézium miatt gondoltam, kifejezetten a görcsökre, nem a többire. Azért köszi :)
2020. jan. 15. 09:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszönöm a válaszod :)
2020. jan. 15. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a tüneteknek nincs jelentősége. És igen, ne olvass butaságokat. Minden okés lesz. 😊👍
2020. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden tünetem váratlanul elmúlt a 7. héten. 😊

Azóta sem tért vissza, minden rendben van! Nálatok is minden rendben!

Jó babavárást! 😊


11 hkm

2020. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves kismama, megnyugtattál. Sok egészséget nektek! :)
2020. jan. 15. 17:18
 8/8 khniki ***** válasza:
Egyik napról a másikra simán eltűnnek a tünetek. Ne aggódj, inkább örülj neki!
2020. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!