Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan ahol az apuka a...

Volt olyan ahol az apuka a terhesség legelején nem akarta a gyereket, majd később már mégis?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hiú remény...
2020. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat hallottam màr, hogy az elején akarta apuka is, aztàn meggondolta magàt, de olyat még nem, hogy az elején nem akarta aztàn mégis. Hiszen ilyen esetben màr az elején ott is hagyjàk a csajt.

Én nem is szülnék annak a férfinak gyereket, aki így àll hozzà.

2020. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Egy ismerős párnál volt ilyen. Első terhesség viszonylag fiatalos, "véletlen", talán a kapcsolat is viszonylag friss volt. A lánynak volt már korábban egy abortusza, azt mondta, ő még egyszer arra bizony nem hajlandó, megtartja, akár vele,akár nélküle. A srác le is lépett, aztán a terhesség végefelé csak visszatalált. Azóta van második, tervezett gyerek is:)

De szerintem sem gyakori egyébként, ebben kár bízni. Ha te meg akarod tartani, apuka meg nem, akkor készülj fel rá, hogy egyedül kell felnevelned.

2020. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt. Az apa kényszerből maradt a csajjal. Majd elváltak. Egy ideig jó apa volt, de kb már 7 éve a gyerekei felé se nézett....
2020. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, velem megesett. Elején nem akarta, nem örült neki. Haragudott rám, hogy nem védekeztünk. Pedig még beszéltük is, hogy ebből baba lesz előbb utóbb. Ráhagytam a dolgokat, ugyanúgy mentem dolgozni, takaríthattam otthon, mitsem foglalkoztam azzal, hogy ő miket mondott. Menni akar, akkor elmegy. Nem ment el. Duzzogott. Aztán bocsánatot kért a viselkedésért, de láttam rajta, hogy nem boldog (belül nyilván fájt). 12 hetes UH-mikor látta a csemete alakját már, akkor változott minden. Babaruhákat vett. Majd apránként mindent. 30 hetes voltam, toporzékolt, hogy hagy rakja már össze a kiságyat. Azóta is a szuper apa, és nagyon szereti a kisfiát, minket, és bármit megtenne értünk. Nem mondom hogy nincs vita, van de az nem olyan.
2020. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálunk már eltervezte a kicsi nemét, beszélt is hozzá. Ennek ellenére mégis azt mondja hogy még nem szeretné. Ezért is gondoltam hogy talán majd amikor látja képen vagy hallja a szívverését akkor máshogy áll hozzá.
2020. jan. 17. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Az én férjem is meglepődött az első babánál... talán nemis akarta igazán. Ez elmult mikor már nőtt a pocakom. Ma már 8hetes terhes vagyok a kistesóval apa szeretne még egyet minimum!

Lényeg, hogy neked kell ismerned kibirjátok e ...

Én drukkolok, hogy szép család legyetek!

2020. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok.

Egy kicsit segítsd őt. Neki is nehéz. Nagy felelősség, vége a fiatalkornak, munka munka munka, hogy titeket eltartson. Nagyon nehéz apának lenni. Segïts neki egyelőre azzal, hogy nem hozod szóba. Csak szeretgesd, ne lássa hogy nyűgös hányingeres sírós terhes vagy. Nekem kemény volt, mert nálunk apuka 3szor szakított, persze egyszer sem ment el. N látta hogy terhes vagyok. Félre vonultam sírni, örülni. Nem mondtam hogy hányi gerem van, ne lássa, ne utálja meg a terhességet, hátha így közelebb kerül a babához. Nehéz volt. Olyan jó lett volna az émelygés közepette rá hajtani a fejem, vagy csak kérni egy pohár citromos vizet. Nem terheltem őt. 12.hétig, aztán megszerette a babát. Elértem a célom, a terhességem maradék felében a tenyerén hordott, most meg a legszuperebb apa. Nem tervezünk másodikat. Ez nagyon kemény dolog, ez a gyereknevelés 😁

2020. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vàlaszoló! Màr ne haragudj, de milyen kapcsolat az, ahol el kell rejtened az érzéseidet? Illetve szerintem a gyermek a szerelem beteljesedése, hiszen ő a szerelmünkből születik, kettőnk testéből. Ha nem ez a vilàg legszebb dolga, akkor mi? A gyermeknek egy pillanatig nem szabadna azt érezni, hogy bàrmelyik szülő nem szereti sem a pocakban, sem pedig miutàn megyzületett. Egy felelősségteljes nő pedig nem szül egy olyan kapcsolatba gyereket, ahol fennáll annak a lehetősége, hogy az apuka nem akarja a babât, és fennàll annak a lehetősége hogy egyedül kell felnevelnie. Lehet, hogy nem leszek népszerű ezzel a hozzászólàssal, de én így làtom.
2020. jan. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!