Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán rendelésre be jöhetnek...

Magán rendelésre be jöhetnek a kis tesók + apuka? Nálatok engedték? 20 hetes genetikai uh lesz.

Figyelt kérdés

Végülis már mindenki nagyon szeretné látni a picit. Apa és a 3 éves mindenképp jönne csak beengedik, meg azon gondolkodtam h aznap nem menne a nagyobbik oviba (5 éves) hanem ő is jönne velünk megnézni, elvileg 3-4D felvételek fognak majd készülni, pendrivet kell majd vigyek szóval itthon is megtudná majd nézni csak hát az még sem Ugyan olyan mint amikor mondja az orvos h épp melyik testrészét nézi stb stb.


Én h*lye meg elfelejtettem megkérdezni az orvost h gyerkőc jöhetne e.. 😅🙄

Nálatok, hogy volt?



2019. ápr. 24. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem hinnem higy örömmel fogadják ha a teljes család megjelenik, pláne hogy ez nem babamozi, hanem genetika UH, amiben benne van ugye az a lehetőség is, hoyg valami pronlema van....
2019. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Genetikaira nem vinnem, ott nagyon kell figyelnie az ultrahangosnak, nem kell oda a mocorgo, csicsergo gyerek. Ha ilyen élményt akartok nekik, akkor menjetek el baba mozira :))
2019. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van :)

Ez eszembe sem jutott 😂

2019. ápr. 24. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra az adott helyen.
2019. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se vidd genetikaira. Csak zavarná az orvost, és még valamit elnéz.

Inkább külön babamozira menjetek.

2019. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk nem volt választásunk, így vittük a tesókat is. Az eredeti elképzelés az volt, hogy kint várnak, de az orvos amikor meglátta őket rögtön behívott mindenkit, így ők is ott voltak.


Mindent elmondott, majd a végén megkérdezte, hogy akarjuk e tudni a nemét és melyik fiam mit szeretne.


Élmény volt és semmit sem mért félre.

2019. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Párom mindig bejött velem az orvosomhoz és a genetikai vizsgálatokra.

Viszont a 7 éves fiunkat eszünkbe sem jutott elvinni. Őt csak a 4d babamozira vittük magunkkal.

2019. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vicky92 ***** válasza:
55%

Szia!

20 heti genetikai UH-ra a párom is és a nővérem is bejött.

Mondjuk külföldön volt,más a mentalitás.

Talán egy kérdést megér, kistesónak előtte el lehet mondani hogy csendben,nyugodtan figyelje a pocaklakó kistestvért😊

Boldog babavárást!

24hkm

2019. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tesók viselkedésén nem aggódnék, mert mindegyik nyugodt, csendes vagyis tudják h hol hogyan illik viselkedni. Valószínűleg csendben és érdeklődőn figyelnének :)

Csak hát igen végülis orvos függő h beengedi e vagy sem, Majd kiderül :)

2019. ápr. 25. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal páromat és a 2,5 évesemet a dokihoz uh-t nézni többször is. Előtte megvizsgált és utána hívta be őket. De nekem nem ő csinálta a genetikai uh-t, hanem azt a kórházban szonográfus végezte.
2019. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!