Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnap terhességi vizsgálato...

Szilvike1928 kérdése:

A tegnap terhességi vizsgálaton voltam (25hetes) A doktornő megmérte a hasam és a pici szívét is hallgatta. Nagyon aggaszt, hogy nagyon fájt ahogyan a géppel és a kezével nyomkodta a hasam, és félek, hogy a picinek ne legyen baja. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ég áldjon meg, gyereket fogsz nevelni és nem tudod kinyitni a szád? Miért nem szóltál neki, hogy fáj? Amúgy meg a világon semmi baja nem lesz ettől a gyereknek.
2020. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most voltam a 20 hetes un-n. Volt egy pont ahol mintha kést vágtak volna belém uh közben. Szóltam, de a doki kérdezte is mi a baj. Valószínű ahogy a gyerek fejét nézte és pont mellette volt a keze úgy nyomódhatott, hogy fájdalmas volt. Ahogy mozdult kicsit már nem volt gond.
2020. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!