Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran kellene érezni...

Milyen gyakran kellene érezni a baba mozgását? 20+6 hkm

Figyelt kérdés
Pár napja éreztem, akkor rátettem a párom kezét és ő is érezte. Utólag már tudom hogy január első napjaiban is éreztem a babát csak nem voltam biztos benne, hogy ez ő illetve sokkal picibb volt az érzés. Furáltam hogy egészen eddig nem volt semmi, vagy legalábbis nem észleltem. Azóta tegnapelőtt illetve ma is éreztem kicsit. Innentől kezdve napi szinten kellene érezni majd?
2020. jan. 19. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Minden nap kb. 24. héttől kell érezni.
2020. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 khniki ***** válasza:
Én a 20. héttől éreztem. Igaz, minden nap, de csak 1-2x. Kesőbb lett sűrűbb a mozgása.
2020. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20. Héttől kezdtem. Vannak aktívabb és lustább napjai.

Most vagyok 24h

2020. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a 24. Hetet mondták, hogy minden nap kell érezni onnan.

Nekem attól is függött, hogy milyen napom volt. Mikor többet stresszeltem a munkában akkor csendesebb volt, hétvégén pörgősebb.

Amúgy vannak ilyen appok amivel tudod figyelni. Nem minden rugast kell bejelolni, hanem mondjuk egymás után rúg 10-et,azt egynek kell venni, ha fel óra múlva rugdos megint az megint egy. Van ilyen statisztika is hozzá és szépen elkezdodott nekem is kirajzolodni a napja. Lehet később nem fogom használni, de első baba, szóval még parásabb vagyok én is. :)

2020. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félidős vagyok, második babával. Kb minden nap érzem, de vannak napok mikor csak egy/kétszer apró mocorgást, máskor meg igazi buli van odabenn.
2020. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!