Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte meg legelőször...

Ki mikor érezte meg legelőször a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most hülyének fogtok nézni, de "elmondások" szerint lehet mar azt érzem, hogy ficánkol a baba. Még csak 11 hetes vagyok, de valamelyik nap feküdtem az ágyban és olyan érzésem volt a hasam bal oldalán alul, mintha valami vibrálna vagy rángatózna, mint amikor egy ideg ráng vagy valami hasonló. Eddig úgy voltam vele, hogy tényleg csak valami ideg lehet, de tegnap voltam uhn és a doki is pont ott nézte azon a helyen és nagyon ficánkolt is a picurka. Lehetséges, hogy ha nagyon virgonc és pont úgy ficánkol akkor azt érezhettem? Anyukám az első terhessegénél már 12hetesen érezte a mozgást. Elég vékony is vagyok lehet az is számít (170 cm 55 kg)

2020. jan. 7. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Elkepzelheto hogy azt erezted vegulis..en 17 hetesen +1naposan ereztem elosszor altalaba mas is 16 het körül kezdi el erezni elosszor
2020. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Első babát 14, a többieket 13 hetesen kezdtem érezni. 😊
2020. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másodikat babát a 17. héten, az elsőre nem emlékszem
2020. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 héten biztos nem, nagyon apró még! A méh még nagyon lent van. Bélmozgást éreztél. 16-18 héttől.
2020. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
A 11. héten kb. 5-6 centis a magzat, így azt még biztosan nem érezhetted. De már nem kell sokáig várnod. 🙂
2020. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!