Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex utani verzes. Normalis?

Szex utani verzes. Normalis?

Figyelt kérdés
12 hetes babas vagyok, szex utan elegge gorcsolni kezdtem es vereztem is egy kicsit. Meddig tekintheto ez normalisnak? Holnap reggel elmegyek azert az orvosomhoz.. vagy ilyen esetben egybol ugyelet? A gorcsre vettem be magneziumot es fajdalomcsillapitot is..
2020. jan. 19. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvosom hogy vérzés soha nem normális egészséges terhesség alatt, bár olvastam itt gyk-n hogy sokaknak volt és mégis minden rendben volt.. De én a helyedben bemennék az ügyeletre a biztonság kedvéért főleg hogy görcsöltél is!
2020. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, de te sem hogy "babás"-nak nevezed magad. Miért kötik végre iq szinthez a gyerekvállalást....
2020. jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es hozzaszolo!


Kivagyok az ilyen emberektol mint te. Ha ugy fogalmazok, hogy babas vagyok abban van kivetni valo, ha azt mondom, hogy terhes akkor miert terhes hiszen nem teher ez az egesz hanem a legcsodasabb dolog. Masok a kismamitol vannak rosszul. Ha nem tudsz normalis stilusban valaszolni akkor inkabb ne tedd.

2020. jan. 20. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szex után nekem 2 hétig volt pecsételés. Egyből mentem a terhesgondozóba, ahol mondták, hogy nem a méhemből jön. A doki megnyugtatott, hogy ilyenkor a méhszáj nagyon sérülékeny és vérbő. Viszont én nem görcsöltem.
2020. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!