Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt olyan hogy elment...

Kinek volt olyan hogy elment dokihoz zárt méhszáj minden rendben aztán csak mondjuk pár napra rá hipp-hopp mégis jött a baba? Volt e jele vagy minden ugyanolyan volt mint előtte és hányadik héten született a picur?

Figyelt kérdés
Még van időm 35 hetes vagyok de mostanában elég sokszor hallok ilyet sőt a családban is volt erre példa hogy szaladni kellett pedig előjel (jósló stb) nem is volt.
2010. júl. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
38 hét 4 napra szültem.előző nap voltam nst-én.semmi jele nem volt.még este se.aztán reggel megkezdődtek a fájások.mikor beértünk a kórházba a doki megnézett (ez délbe volt) és azt mondta hogy este héttől hamarabb nem lesz baba.fél egykor felvettek a szülőszobára.mondhatom hogy rám se néztek csak egyszer az ottani gép szerint 10 percesek voltak a fájásaim(pedig nem) úgyhogy nem is nagyon foglalkoztak velem.fél 3 előtt szóltam hogy ezt már nem lehet kibírni.akkor megnézett a szülésznő és már teljesen kitágultam úgy szóltak gyorsan a dokinak hogy jöjjön.14 óra 50 perckor megszületett a gyönyörű kislányom.szóval nem minden szülés olyan borzasztó.ja és azn első baba nekem,már most 18 hós.
2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így született a nővérem 37.hétre 31évvel ezelött:)
2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39.héten mentem nst-re semmi fájás, utána dokim megvizsgált, azt mondta minden rendben 2 nap múlva jöjjek megint. Hazamentünk ez 20 perc volt, és 5 perces fájásaim lettek:) Vissza a kórházba és szülés:)
2010. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pont 40 hetes voltam, amikor megvizsgált a doki, teljesen zárt volt a méhszáj, az NST-n semmi esemény, ez egy keddi nap volt, pénteken kellett volna befeküdnöm a kórházba. Hazafelé menet még azon puffogtam, hogy miért pont hétvégére, miért nem érek rá hétfőn, de másnap este mentem magamtól. Csütörtökön született meg a Picúrom :-)
2010. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!