Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január 8-ra voltam kiirva ma...

Január 8-ra voltam kiirva ma reggel távozott a nyákdugó a méhszáj teljesen nyitott, csinált amnioszkópiát az is teljesen tiszta. Vajon mikor ebböl lesz baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Már ne is haragudj, de ha améhszáj teljesen nyitott, akkor te már a szülőágyon fekszel és tolsz! :)


Mellesleg nekem 31 hetesen ment el a nyákdugóm, és 39+4-re szültem!

2011. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de én csak azt írtam amit nekem ma az orvos mondot és ez van a papira irva C:1111 nem kell rögtön leordibálni a másikat akkor inkább ne írj semmit!!!!
2011. jan. 10. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Azt hiszem nem ordítottam le a fejed...Ottvolt a mosoly jel a végén! :)


Az azt jelenti (1111),hogy el van vékonyodva a méhszáj és 1 ujjnyira (centire) nyitva van!

És tényleg azt hiszem,hogy normális hangnemben válaszoltam!

2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jol irta a kerdezo a kerdes ala, ha 1111 a mehszaj, akkor valoban teljesen nyitott, egy ujjnyira, azaz 2 centire nyitva van.

De ezzel meg nincs helye a szuloagyon, ha nem folyt el a magzatviz, vagy nincsenek fajasai.

Nekem a szules elott napokig 1333-as volt a mehszajam es vigan otthon voltam, mert csak fajas nelkul tagult ki a mehszaj, de a szules nem indult meg.

Naponta jartam dokihoz, mindig nezte a magzatvizet, a baba feje meg nem volt beilleszkedve.

Neked errol mondott valamit a doki?


Az biztos, hogy hamarosan szulsz, mert altalaban csak a betoltott 41. hetig hagyjak bent a babat, majd szulest inditanak, neked arra mar csak 5 napot kell varni.

Sajnos ettol tobbet nem lehet saccolni, lehet, hogy meg ma ejszaka megszulsz, lehet, hogy tenyleg csak napok mulva inditassal.


Nalam egyebkent kerek 39 hetesen lett 1333-as a mehszaj, harom napot kaptam a dokitol. Mivel semmi sem tortent, igy harmadik nap mar nem mert elengedni a korhazbol, de befektetni sem akart, igy burkot repesztett es oxitocint kaptam, 2 oraval kesobb mar babaztam.


Hasonlo gyors szulest neked is a varakozasodert csereben!

2011. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amugy szerintem itt a teljesen szo miatt volt zavar.

Kerdes, hogy mit jelent a teljesen.

Mert sokan arra celoznak vele, hogy vegig nyitva van az osszes mehszaj, tehat megnyilt az ut a babahoz es nem az "ut" szelessegere vonatkozik a teljesen.

Szerintem a kerdezo dokija is igy gondolta.

2011. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.En jan. 5-re voltam kiirva es aznap tavozott a nyakdugom.Tegnap ketsegbeesetten mentunk uh-ra a ferjemmel h biztos valami baj van h meg mindig nem jon,de a doki megnyugtatott h a baba jol erzi magat odabent es akar meg 1 hetet is varhatunk.Most biztos nagyon turelmetlen vagy, ugye?En is az vagyok.Konnyu szulest.
2011. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!