Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, hogy indult meg a...

Kinek, hogy indult meg a szülés? Jelei, mennyi ideig tartott stb.

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szabályos öt percesekkel kezdődött fél egykor hajnalban

egy óra múlva mentem le a szülésznőhöz -épp kórházban voltam a gyerek veséje miatt- lekisért a szülőszobára

kettőkor vizsgálat és nst beért a párom és negyed hétre reggel megszületett.

2010. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a napközbeni jóslók estefelé átcsaptak rendszeres fájásokba, elment egy tenyérnyi nyákdugó, éjfélkor vettek fel a kórházba, a burok a tolófájások előtt repedt magától, hajnali ötkor már szoptattam :)
2010. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnél este elment a nyákdugó, hajnalban kis pukkanással megrepedt a burok, de nagyon kevés kb fél dl víz ment csak el, fájás sehol. Reggel 8 körül többször kellett wc-re mennem ment a hasam. Ekkor kissé fájt a derekam, 15 majd 10 percenként görcsölt a hasam 1 órán keresztül. Kb 10-re értünk a kórházba addigra 2,5 ujjnyira nyitva volt a méhszáj.12:28-ra a kezembe volt a fiam. A tesóknál már gyors tágulásra és szülésre készültem, a második 3 óra alatt a harmadik 4 óra alatt lett meg az első fájástól. Minden alkalommal hasmenésem volt a fájások megindulása előtt. A kiirt időhöz közeledve reggel többször kellett wc-znem mindigbeindult...
2010. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!