Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, a...

5 hetes terhes vagyok, a méhnyálkahártyám 22,5 mm vastag, benne egy 1,5 mm-esnek mondható petezsák. Kaptam utrogestan kapszulát, de barnázgatok (korábbi vetéléseim is ezzel kezdődtek) Szerintetek nem túl pici a petezsák?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen átlagosan 2mm-es petezsák szokott lenni, de mindenkinél más és más, s ha a doki nem aggódott a mérete miatt, akkor Te se! Csak pozitívan!!!
2010. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5. hét töltése előtt 2 nappal volt nekem 7 mm
2010. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. Megnyugtató volt részint, valóban mindenkinél más és más. Csak korábban már volt két spontán vetélésem, és amióta megtudtam, hogy babát várok (múlt hét szerda), nagyon aggódom. Azóta utrogestan kapszulát szedek a dokim javaslatára, de sajnos a mai vizsgálat után eléggé elkezdett görcsölni a hasam, és erősen barnázok. Sajnos a korábbiak így kezdődtek, emiatt is nagyon el vagyok keseredve. De bízom a babámban, a dokimban, hátha mégsem lesz gond.

Nálatok volt barnázás? Azóta a Babáitok megszülettek, vagy még pocakos kismamik vagytok?

2010. júl. 22. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nekem nagyobb haematómát talált az orvos, mint amekkora a petezsák volt (14 mm és 12 mm). Én is barnáztam, szintén Utrogestant kaptam és magnéziumot, és néhány napra rá el is múlt. Most 14 hetes vagyok, és remélem, mostmár minden rendben lesz. Nagyon szorítok, hogy neked is sikerüljön.
2010. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

én is öt hetesen mentem dokihoz barnázás miatt, ugyanúgy Utrogestan és Magnerot, pár nap múlva el is múlt, most a 10. hétben vagyunk. :)

Drukkolok!!

2010. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek, tegnap már a lelkemet is kisírtam. De tényleg nem minden terhesség egyforma, van akinek problémamentes, van aki megküzd sokmindennel.


Sok erőt ad a válaszotok, most megnyugodtam, meglátjuk mi lesz. Szedem továbbra is a gyógyszert. És próbálok pihenni.


Örülök, hogy Ti már jól vagytok, köszönöm a válaszaitokat, és problémamentes, boldog babavárást kívánok Nektek!

2010. júl. 23. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!