Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hét+4napos kismama vagyok....

6hét+4napos kismama vagyok. Tegnap délután óta barnázgatok, kaptam rá Utrogestant. Ma voltam uh-n, a pici él és van szívhangja. Aki így járt annak megmaradt a baba? Meddig tarthat ez? Meg vagyok ijedve! Köszi, ha válaszoltok!

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sok nővel előfordul, a lényeg,hogy kaptál rá utrot. Velem is így volt, és ettől el is múlt, pedig én vérezgettem is. Ma már lassan 5 hónapos a fiam, nem lett semmi gond! Pihenj azért, ha tudsz!
2011. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En ugyanigy jartam a 7heten,kb 3-4napig tartott,gyogyszert sem kaptam ra,csak pihennem kellett.Egy hetig ki sem keltem az agybol,csak ha nagyon fontos volt.Most 34 hetes vagyok,es minden rendben van a babucimmal.
2011. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pihenés, azonnal, azzal nem foghatsz mellé. Séta is csak módjával és ha nem megterhelően meleg az idő.


2-3 napig belefér, pláne, ha gyógyszert szedsz el kell múlnia. Fájdalom, nagyobb mennyiség, élénk pirossá válás esetén azonnal ülj taxiba és irány a kórház/doki. Pici szúró fájdalom ha nem rendszeres és folyamatos még oké lehet a vetélés az kb. olyan erős, hogy az ember lánya lefekszik és a falat kaparja, de neked ilyen úgysem lesz, mert tudod, hogy nem szabad stresszelned sem magadat, szóval ne is olvass tovább, küldj szép gondolatokat a pocaklakódnak és mosolyogj sokat ! :)


Boldog babavárást !

2011. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az 1.terhessegemnel nekem is igy volt, ez nem baj!! Majd 12 hetesen atveszi a placenta a hormontermelest es akkor mar az Utrogestanra se lesz szukseged! Emiatt ne aggodj, az elejen elofordul gyakran! Jo babavarast kivanok!!
2011. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt, utro mellett is. Nyugodj meg, biztosan minden rendben lesz. 34 hetes kismama
2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 5 hét 6 naposan kaptam utrogestant, szintén barnás váladék miatt. Két nap múlva elmúlt,azóta sincs semmi barna. Most 7 hét 6 napos vagyok és azt mondta a doki,hogy a 12 hétig biztosan szedni kell. Ne ijedj meg, szerintem sok nőnél van ilyen. Én megnyugodtam,amikor éreztem, hogy semmi panaszom nincs.
2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

NE légy ideges, mint azt már más is írta, próbálj megnyugodni és csak pozitívan gondolni a babukára!

Ő maradni akar, hisz már a kis szive is beindult!!!

PIHI, NO SEX és nyugalom!!!!! Írj majd, hogy hogy vagy :)

2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt,kb 7-13 hét között.Pihiztem,utrogestan,ló adag Magnézium,no szex.

Most 34 hetes vagyok,teljesen probléma mentesen!(kip-kop)

Nyugi,Ő veletek marad!

Boldog Babavárást!

34hkm

2011. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat,nagyon kedvesek vagytok!!
2011. aug. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!