Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájt valakinek az együttlét...

Fájt valakinek az együttlét terhesen?

Figyelt kérdés
Nekem van mikor borzasztóan fáj feszít olyankor abba is hagyjuk. Szerintetek mitől van ez?
2020. jan. 26. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, fájt. A 3.trimeszterben nem is igazán tudtunk emiatt együtt lenni. Az okát nem tudom, hogy mi lehetett.
2020. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki oka lehet, féltem a babát tudat alatt, v ilyesmi. Fizikailag nincs miért fájjon.
2020. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem féltette a gyereket a sex miatt, nincs miért. Kívántam is. Mégse ment, a fájdalom miatt.
2020. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Különböző pózokban igen, ezeket hanyagoltuk.

Most várom a másodikat és ez rosszabb, gyakorlatilag sehogy sem kényelmes, pedig nem nagy a hasam. Lehet, mert fiú és már most kisajátít :)

Viccet félre téve, próbálgassatok valami kényelmes fekvő pózt, ha pedig vérzel vagy barnázol azonnal doki

2020. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a 16.hétig ritkán voltunk együtt a rosszullétek miatt, majd a 25 hét után nekem is fájdalmas volt. Pontosan úgy ahogy te is írod.(feszítő érzés a hüvelyben). Én aranyérre gyanakodtam, de a proktológus azt mondta, hogy egyfajta (trombózis, külföldön élünk angolról fordítva ez állt a meghatározásához a legközelebb) a végbél és a gát területén, nem olyan jó a vérellátás, a baba és a pocak súlya miatt, ami javítható intim tornával és szülés után el is múlik. Így is lett. Szülés óta semmi bajom, végre újra ugyanolyan élvezetes a szex.
2020. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú köszi mindenkinek. Utolsó akkor reménykedek benne,hogy nekem is visszaáll minden a normálisba szülés után. Igazából nekem a hugyhólyagomat is nyomja,mert tök fura érzés miklr pisilek van miklr magától becsurof 1-2 csepp ha magyon lent érzem a babát. Egyébként holnap leszek 26 hetes. :) Mindenkinek köszi a válaszokat.
2020. jan. 27. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:

5 vagyok


Igen nekem is volt gond a vizelet tartással. Sajnos ez a terhesség előrehaladtával egyre rosszabb lett, de szerencsére ez is helyreállt szülés után. Kitartás.....

2020. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 29. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!