Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 11 hetes terhes vagyok...

Lassan 11 hetes terhes vagyok és minden tünetem elmúlt, de tényleg minden. A mellem sem feszül már egyáltalán, sőt. Mintha össze is ment volna. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Terhesség, félelem, 11. hét, tünetek
2020. jan. 27. 07:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Az is normális ha vannak tünetek és az is ha nincs. Jövő héten úgy is genetikai ultrahang, (a 12.héten) nem? Ott majd minden kiderül.
2020. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, jövő héten, csak győzzem épp ésszel kivárni...
2020. jan. 27. 07:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem baj, nekem is a hányinger, feszules, így múlt el a 3. Hónap előtt


Ez azért van mert kB ebben az időszakban veszi át a placenta a baba "ellátását", már nem termelsz annyi hcg hormont mint az első időkben. És a hcg hormon okozza a klasszikus terhességi tüneteket. Csökken a hcg termelés csökkennek a tünetek is

2020. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor másnak, hogy van az, hogy az egész terhességét végigkíséri a hányás, hányinger, mellfeszülés?
2020. jan. 27. 09:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más és mindenkinek a szervezete másként reagál a hcgre meg a placenta jelenlétére
2020. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy gond lenne, de egy tipp h megnyugodj, szerezz valahonnan egy magzati szivhang figyelőt, ebben a korban már meg lehet találni vele a baba szivhangjat. Ha parázol, csak hallgass rá picit.

Ha Budapesti vagy szívesen odaadom az enyémet kölcsön.

2020. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát te nagyon aranyos vagy, sajnos nem vagyok budapesti. :( Egyébkent ha meg nem találnám meg vele, mert vagyok olyan béna, akkor meg azon paráznék.
2020. jan. 27. 10:14
 8/17 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, semmi tünetem nincs. Az elején volt kis kívánósság, mellfeszülés, de elmúlt minden, mintha nem is lennék terhes. Persze már látszik, és mozgást is érzek. Szóval nyugi, inkább örülj hogy nem vagy rosszul. :)
2020. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Első terhességemnel mellefeszules, hányás 14 hétig, szagundor

Most várom a másodikat és semmi, ha nem nőne a hasam nem is hinném hogy terhes vagyok, mozogni is kevesebbet mozog. Kis lusta

Nyugodj meg természetes az is ha nincs tuneted

2020. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. jan. 27. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!