Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok....

16 hetes kismama vagyok. Valaki használt terhesen kaloba tablettát vagy herbal swiss forró ital port. És ha igen mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, el van dugulva az orrom és tüsszögök. Az orvosom ajánlotta a kalobat. A Herbal Swiss forró ital port gyógyszertárban ajánlották.

2020. jan. 27. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A forró italt "szoktam" használni. Nekem bevállt. 3 nap alatt sikerült kikecmeregnem a náthából (orrfolyás, torok fájás) Van egy 4 évesem aki a "vírusgazda" folyamatosan hordja haza az oviból.

Amitől ő kettőt köhög, attól nekem reggelre bedurran a torkon. Akkor már tudom h ebből baj lesz. Így aznap megiszok 1-2 forró italt, és másnapra már jobban vok.

2020. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a herbal swiss italt ittam terhesség alatt. Nekem nagyon bevált.
2020. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Herbal swiss, terhesség és szoptatás alatt is ittam, nagyon hatásos! Csak ajánlani tudom. Patikában javasolták anno.
2020. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!