Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belső combtő fájdalom normális...

Belső combtő fájdalom normális érzés?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok,egyre többször fáj mindkét oldalon, plusz úgy érzem az összes belső szervem ki akar esni a helyéről úgy nyomódik lefelé. Így nyomna a baba?
2020. jan. 29. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A combtő nem tudom miért van - nem lehet, hogy inkább meghúztad? Olyan nekem volt.

Viszont a belső szervek átrendeződése nem kellemes, az ilyen :D És még sehol sem vagy... nekem a 33. héttől volt nagyon rossz. Pedig én azt gondoltam, hogy nekem ilyen problémám nem lesz :D Én kis naiv. Aludni, ülni, mozogni már nem volt kellemes. Igazából semmi sem volt már jó :D Olyan magasan volt a pocakom és úgy nyomta a baba gyomromat (plusz a hormonok), hogy állandó gyomorégésem volt, többször jött föl gyomorsav vagy ébredtem arra mintha öklendeznék.

Izgulni nem kell emiatt, de felkészülni a rosszabbra igen.

2020. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, a medencecsontot, szeméremcsontot "tágítja", vagyis szejjelebb csúszik fokozatosan.

33 hkm

2020. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van. Izomlázszerű fájdalom szeméremtájékon. Kb ilyen lehet ha 2 focicsapat szétszexualizálja az embert 😅 Arra fogom amit a 2-es írt.
2020. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok ennél széjjelebb csúszni 🙈😂
2020. jan. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!