Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mell alatti fájdalom a 3....

Mell alatti fájdalom a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mint mikor zúzódásom van, csak ezt belülről érzem. Lehet nyomja a baba?

Tapasztalt ilyet valaki?


2020. jan. 29. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Emlékszem a fiammal volt ilyen, de arra már nem, hogy mitől. Kellemetlen volt. Mikor a lányomat vártamnem tapasztaltam ilyet.
2020. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, erre én is kiváncsi vagyok, mert pont ezt érzem (nekem jobb-közép tájon). Megkérdeztem a házi orvost is, meg a védőnőt is, szerintük nem kell aggódni, de egyre jobban érzem, főleg az ülő irodai munka miatt. Gondolom ahogy nő a baba egyre jobban nyomja a szerveket? 25hkm
2020. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, először 20. hét körül jelent meg, aztán szépen levándorolt. 30. hét körül szörnyen fájt, nem bírtam lehajolni mert olyan volt, mintha elszakadt volna az izom. Aztán az is elmúlt. Most a 37. héten vagyok, és mostmár csak akkor fáj, ha a baba kifejezetten megnyomja.
2020. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztóan fáj (38 hetes vagyok), elsősorban jobb bordaívnél (szerencsére nincs az epémnek semmi baja), néha pedig áthúz balra is... Nálam az is az oka, hogy a 26. hét óta biztosan faros, nagyon befészkelte magát a bordák alá, és a kemény buksijával nyom mindent, amit ér... Kitartást! :)
2020. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!