Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinál aki nagyon vizesedik?

Mit csinál aki nagyon vizesedik?

Figyelt kérdés
3 nap alatt 3kg, full elefántláb, mindenem vizesedik. Ellenőrzés alatt van, nem aggódom, hanem mit csináljak ezzel a tünettel? Lábam egész nap fent, de van arcom, kezem is :) vagyis nincsen. Iszom amennyit tudok, fekszem, de semmi nem segít. Ám ha mégis fent kell lennem és pl 1 óra házimunkát végezni, vagy menni, 3x akkora leszek. Ki mit tud javasolni?
2020. jan. 31. 10:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, 1 hetem van kiírásig.
2020. jan. 31. 10:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nemlehet tenni ez egy termeszetes folyamat. 1 hetet mar kibirsz nem? Ha eddig birtad. En nyaron voltam terhes. Gondolhatod. Nemfert bele a papucsba a labam, arcom is pufi volt ujjaimrol nem beszelve.
2020. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lábam volt iszonyat vizes,combtőig érő kompressziós gumiharisnyát használtam( egészségügyi boltban lehet beszerezni) reggel ébredéskor felhúztam,este levettem,nem dagadt meg a lábam.
2020. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem segített valamennyit, ha nagyon sokat ittam, és hűvösebb környezetben voltam. Ha melegem volt. Egyből bedagadtam.
2020. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!