Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen vizesedik a lábfeje...

22 hetesen vizesedik a lábfejem? Tipp, praktika ellene?

Figyelt kérdés

Látványra nem olyan durva de érzem hogy feszül,kellemetlen, csakis a lábfejemen látszik és kicsit parázok, hogy a babával ne legyen baj. Hallottam toxémiáról, miegymásról..


Normális hogy vizesedik ilyen korán, mit tehetnék ellene?


Irodai ülőmunkát végzek, néha átmozgatom, sokat is iszom, de nem tudom mi egyebet tehetnék,



Egyébként ha otthon vagyok semmi probléma nincs vele, csak az irodában dagad, de akkor meg már délre ilyen..


Dokinak is fogom mondani természetesen, de csak két hét múlva kell hozzá mennem, ez meg igy az elmúlt héten jelentkezett.


Köszi a segítséget!


2018. aug. 3. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet!:)
2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond. Ilyen melegben, ülőmunkát végezve meg ne is csodálkozz.

Nekem dokim azt mondta, hogy 1 óra ülés után sétáljak legalább 5 percet.

Továbbra is igyál sokat, ha hazaérsz hűtsd le a lábad és polcold fel.

Ha nem javul, akkor a doki javasolhat kompressziós harisnyát.

2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz, lehetôség szerint vízszintbe vagy felpolcolva rakni, sószegény étrend. Mást nem nagyon tudsz, de ebben a melegben, irodában ülve nem meglepetés.
2018. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12. héttől vizesedik. Most vagyok 27 hetes,de a lábaim mint az elefánté és már az ujjaim és az arcom is puffad. Nekem csak azt mondják folyamatosan,hogy pócoljam fel a lábaim és igyak sokat, de semmit sem segít.
2018. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!