Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Predictor Early-ről mi a...

A Predictor Early-ről mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés
Most néztem az egyik drogériában, hogy a PE "most még érzékenyebb, akár már az esedékes mensturáció elmaradása előtt 6 nappal képes jelezni a terhességet". Ez nekem elég kamunak, illetve egy jó nagy reklámfogásnak tűnik. Meg minek már akkor tesztelni, de akkor is kíváncsi vagyok, hogy tényleg volt olyan, akinek 6 nappal a nemvárt előtt kimutatta, és tényleg terhes is volt?

2020. febr. 3. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a 100%-kal dúsabb pillák (kétszesr annyi lesz hirtelen?), a nem habzó öblítő (nah, persze), meg a többi jól hangzó túlzás. Az a hülye, aki beveszi.
2020. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy felesleges pénz kidobas...
2020. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a tájékoztatóját, kiderül,hogy az a 6 nap valójában 4. És a menstruáció előtt 4 nappal 50százalékos eséllyel mutat jót. Na annyi al tippelek én is. Szerintem ha a többi tesztrászánná magát, hogy kifizessenek egy ilyen kísérletet, ott is ugyanilyen arányok jönnének ki
2020. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezzel teszteltem. 9dpon mindket terhesseget kimutatta. A tobbi teszt pedig csak napokkal kesobb.
2020. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

El sem jutottam odáig, hogy elolvassam a tájékoztatót, mert meg sem vettem, csak ezen úgy megakadt a szemem, hogy kíváncsi lettem a tapasztalatokra. :)

4-es! Azta, durva, hogy olyan korán! :O :)

2020. febr. 3. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be.
2020. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a nem várt előtt 4 nappal teszteltem, már akkor pozitív volt. 32hkm
2020. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem várt előtt 3 nappal a fastest.hu -ról rendelt 150 forintos 10es érzékenységű teszt mutatta a babát. Szerintem a Predictor egy túlárazott, agyonmarketingezett teszt.
2020. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem, egy csík se jött ki rajta.
2020. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!