Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Early predictor fals pozitiv?

Early predictor fals pozitiv?

Figyelt kérdés
Volt egy missed ab-om, orvos javasolta hogy a kovetkezo pozitiv teszt utan rogton kezdjem el szedni az utrot. Kivancsisagbol teszteltem (7-8 doo) es pozitiv lett halvanyan. El is kezdtem az utrot. Masnap reggel is teszteltem de negativ lett. Hajnal 3-4 kozott voltam kint mosdoban, igy reggeli vizelet tul hig lehetett? Ha meg sem pozitiv, hagyjam abba az Utrot vagy most mar szedjem nem vártig? Bocs, hogy hosszú lett. Köszi

2019. okt. 19. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést inkabb a nőgyógyászodnak kéne feltenni.
2019. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem árt az utro, én szedném a nem vártig.
2019. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csörögj rá a dokidra inkább, az ilyen dolgokat érdemesebb vele megbeszélni, nem a neten kikérni hozzá nem értő emberek véleményét.
2019. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy doktor de szeretek olvasni tapasztalatokat is :)
2019. okt. 19. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:
#2. vagyok. Abból kiindulva, hogy pl lombik esetén már a beültetéstől használni kell az utro-t, ha sikerül, ha nem, nem gondolom, hogy ártanál vele.
2019. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, en is erre gondoltam, hogy valoszinu rosszabb ha most abba hagyom, mintha folytatnam. Erdekes ez a predictor early, idon tul ez is pozitiv lett, de gondolom attol az negativ. Azert remenykedem :)
2019. okt. 19. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem egyedül ez a teszt csapott be, fals pozitív volt, utána sokat olvasgattam neten, sokan panaszkodnak rá.

(4 terhesség, van tapasztalatom bőven.)

2019. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit, hogy nagyon korán teszteltél, pár napot mindenképp várj, de a legjobb lenne, ha mensi napját megvárnád.
2019. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
10-es erzekenysegu is negativ, mondjuk pentekre nem varom, de nekem ekkor mar kimutatta, bar tudom hogy meg nincs veszve minden :)
2019. okt. 22. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Lombikos vagyok, ET+10.napos.5 naposokat kaptam vissza. Transzfer+5.naptól már barnáztam, vagy vérezgettem, ET+6 napon már reggel hánytam, azóta is émelygek és most már szédülök. ET+5 napon teszt még negatív.(X-Epil).

ET+8. napon este fele X-Epil már halványan + volt. ET+9 reggel szintén halvány +, X-Epil. Aztan vettem Movo tesztet is, az pl. ET +9 nap semmit se mutatott még.Mivel tegnap vérezgettem, elmentem dokihoz, vastag a nyh, 11 mm. ET +9 nap reggel voltam HCG vervetelen is, 15,4 lett az eredmény ami az én terhességemnek a 9. napon megfelelő. Ma vagyok ET+10 napon. Ma reggel Predictor Earlyvel teszteltem, és pozitív. Nem a legerősebb ugyan a csík, de 15 hcg-vel elfogadható és egyértelmű. Hétfőn megyek a Kaáliba hcg-t néznek. Szerintem a Predictor Early ezek alapján megbízható. Az hogy kinek mutat már pozitívat, függ attól hogy kinek mikor ágyazódott be, és nem állt e meg a folyamat. Ha később kezdett beágyazódni, és a mensihez közel ért véget, akkor még nincs, annyi hcg, hogy kimutassa, akkor se ha azt írják rá, hogy mensi előtt 6 nappal is akár mutatja. Igen, mutathat, de csak akkor ha valakinek a mensi előtt már egy héttel beágyazódott az embriója, és megkezdődött a hcg termelése. Tehát egy teszt eredmény sokmindentől függ. Nem kell bedőlni annak ami a dobozokon van írva. Ez egyén és terhesség függő. Az X-Epil pl. úgy tudom nem 10es érzékenységű, és mégis mutatott már halvány +at tegnap előtt, ráadásul este.

Egy korábbi terhességemnél Clear Bluet használtam,az nekem elmaradt mensi után két nappal full pozitív volt. Sajnos ő nem maradt velem.

2019. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!