Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek tapasztalat...

Volt már valakinek tapasztalata kémiai terhességgel? Kb. hány hetes terhességig lehetséges ez? Légyszíves az írjon aki saját, vagy környezetében élő ismerőse tapasztalata alapján ír.

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Nincsen olyan, hoyg kémiai terhesség.

HCG-t a szervezet két esetben termel. Ha van beágyazódás vagy ha egy bizonyos tumor van a méhben.(ez utobbi nagyon ritka, és nem múlik el magától)

Vagy is ha a teszt pozitívat mutatott, akkor volt beágyazódás, de nem maradt meg, a hormon elkezdett termelödni, de aztán levált...

2020. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg milyen tünetei voltak annak akinek már volt?
2020. febr. 4. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezért nem kell a kimaradt menzesz előtt tesztelni. Csak felagyalja magát az ember egy olyan terhességen, ami nem is kezdődik el.
2020. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek volt. Kb a menszesz kimaradásakor vagy pár nappal utána tesztelt, és még aznap meg is jött neki.

1-nek: azért hívják így, mert rutin (klasszikus) nőgyógyászati módszerekkel ebben a stádiumban nem lenne a terhesség kimutatható.

2020. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Augusztusban volt egy kémiai terhességem (az orvosom szavaival éltem) . Egy nap késésnél halovány tesztem lett, akkor már a kilencedik “próbálkozós” hónapnál tartottunk. 5 nap “késés” után megjött. Nem voltak még klasszikus tüneteim, nálam azok mindig később kezdődtek, olyan 6. hét környékén. A mensim se volt más mint egyébkor, nem fájt jobban, nem volt több vagy darabos. 2 hónapra rá sikerült rendben teherbe esni.
2020. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt. Elsőnél 45 volt a hcg, utána véreztem két hétig. A másodiknál már nem mértünk hcgt, mivel nem erősödtek a tesztek, tudtam, hogy ez is kémiai. Mind a kétszer 2 nap késés után teszteltem.
2020. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!