Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok szerintetek? 20/L

Figyelt kérdés
6napja késik, eléggé bő folyásom van, a pulzusszámom magas(88körül), minden reggel orrfolyásom van és eléggé sokat pisilek, fel vagyok puffadva és székrekedésem van, ami azért is fura mert így menstruacio előtt/közben nekem inkább kicsit higabb szokott lenne a székletem és többet megyek mosdóba. Általában megszakításos módszerrel vagyunk egyutt a párommal. Nektek milyen tuneteitek voltak terhesség elején?
2020. febr. 5. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász! Terhes nem vagy, már kimutatná a teszt.
2020. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem is ez a kérdésem. Február 1-én volt az aktus gumival, de utána vettük észre, hogy a gumi végétől kb 1/3 részen volt egy 5-7 mm átmérőjű lyuk. Nem élvezett el az aktus közben és akkor nekem sem volt orgazmusom február 8-an kellene majd megjönnie a menstruációmnak. Általában 28-29 naposak a ciklusaim. Most fehér krémes szerű folyásom van, de úgy olvastam, hogy az menstruáció előtt gyakori. Tegnap kellett volna megjönnie és még mindig nincs meg. Persze késhet a stressztől mert hát azért eléggé ideges vagyok miatta. Ma volt egy pici rózsaszínes barnás folyásom.
2020. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
2het múlva megyek, akkorra kaptam idopontot, csak ez aggasztó😅
2020. febr. 9. 23:11
 14/15 anonim ***** válasza:

A tesztet reggel, első pisivel érdemes megcsinálni, nem napközben.


De majd írj, hogy mi volt a dokinál.

2020. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ma megjott🤗🤗🤗
2020. febr. 12. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!