Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok. Eddig...

10 hetes terhes vagyok. Eddig kb nulla tünettel, panasszal. Más is volt így? Többi lent.

Figyelt kérdés
8. Héten fájtak egy kicsit a melleim, meg volt néha hányinger, émelyges, de a 9. Héttől még ez a kevés is megszűnt. Illetve annyi, hogy az egész napot át tudnám aludni. Jelenthet ez rosszat, hogy eltűntek a tüneteim? Más is volt így. Köszönöm a válaszokat. Egy aggódós első babás kismama

2020. febr. 3. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A pocakomon és a vizesedésen kívül nekem sem volt más tünet. :)

40.hétre szültem egészséges fiút.

2020. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki szerintem 😁 volt nekemis hogy elmult 2-3 napra aztan minden kezdődött előről
2020. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb ennyi volt, meg néha hánytam is. Semmi baj nem volt, egészséges gyermekem született. Ne aggódj, nem minden terhesség egyforma.
2020. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az émelygés és az álmosság is tünet. Mit akarsz még? Rohanva kukába hányni az utcán, mint az amcsi filmekben? Az élet nem olyan. És a szülés 75 százalékban nem magzatvízelfolyással indul, ha már itt tartunk.
2020. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

23 hetes vagyok, de soha semmilyen tipikus terhestünetem nem volt. Semmi. Mostanában fáj néha néha a derekam...

De hozzáteszem, az elején én is aggódtam, én örültem volna egy kis hányingernek, akkor nyugodtabb lettem volna két uh között. :) De tudom h a szerencsések közé tartozom.

Kitartás, ne izgulj!

2020. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
13.hetes kismama vagyok semmi tüneteim sem voltak mint aki nem is terhes :) az elsőnél sem panaszmentes voltam 40+os egészséges fiú gyermeket szültem most szintén panaszmentes vagyok :) örüljünk, neki, hogy ilyenek vagyunk :) jó babavárást kívánok.
2020. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nektek is jó babavárást!
2020. febr. 3. 12:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se nagyon volt. Nem is vették észre Munkahelyem sem.


Inkább örülj neki, ismerek olyat aki a kocsiból hányt ki BP Hungária krt-n...

2020. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen klasszikus terhességi tünetem nem volt; sem ikerterhesként, sem egy babával.
2020. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Örülök neki, mem az, hogy nem, csak érdekes, hogy akinek van tünete, ugy van vele, inkább ne lenne, akinek meg nincs, ő meg úgy, hogy csak lenne valami.
2020. febr. 3. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!