Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nap hányszor kell enni...

Egy nap hányszor kell enni egy kismamának? Én nem igazán érzem hogy éhes lennék és megfájdul a gyomrom ez lehet attol van mert nem eszek? 13 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Ugyanúgy napi 3 főétkezés, valamint tízórai és uzsonna ajánlott mint egy nem várandós nőnek. 36 hetes
2008. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan vagyok. Nem érzek különösebb éhséget, de ha nem eszem szinte egész nap folyamatosan pici adagokat, akkor sok lesz a savam és rosszul leszek, vagy szinte az ájulás környékez, annyira legyengülök. Mindig keveset eszem egyszerre, csak egy levest, vagy egy szendvicset, de akár 6-szor is egy nap. :)
2008. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhességi cukorbetegségem volt, s a dietetikus azt tanácsolta, hogy naponta 6-szor egyek(reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, utóvacsora). Mindegyik között legalább 2 óra szünetet kellett tartani. Jó, nekem meg volt határozva az ehető szénhidrátmennyiség is, de normál esetben is állítólag így egészséges.
2008. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jo nektek! En meg allandoan ennek, mert amint ehes kezdek lenni, ugy jon egyenesen aranyosan a hanyinger is. Most is epp fozok, de muszaj voltam elotte csinalni valamit enni, mert mire elkeszul az ebed, nem birtam volna ki. Szerintem meg el is hanytam volna magam. 8.hetes vagyok.
2008. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!