Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés/vetélések utáni...

Vetélés/vetélések utáni következő terhességnél mikor tudtatok megnyugodni?

Figyelt kérdés
Volt már egy missed ab.-om, most a 9.hétben vagyok, de egyszerűen nem merem magam beleélni. És lelkiismeretfurdalásom is van, hogy nem tudok még kötődni semennyire ehhez a babához. Eddigi vizsgálatokon pedig minden rendben volt, jó helyen van, volt szívhang, nem görcsölök, nem vérzek, de még így sem megy.
2020. febr. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 21. héten vetéltem el iker babákat. Igazán akkortól kezdtem egyre jobban érezni magam e tekintetben, amikor beléptem a 3. trimeszterbe a következő terhességemnél. De megnyugodni csak akkor tudtam igazán, amikor már a kezemben volt.
2020. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 hetes a baba és én még mindig rettegek, hogy nehogy valami baja legyen... :(
2020. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 15 hetes előzetes vetélést követően. Azt hittem, a 12. Heti UH után megnyugszom, de az is csak átmeneti nyugalom volt. Következő "vízválasztó" 24. Hét, akkor talán már tényleg nyugodtabb leszek. Én kötődöm a babához, már érezhető a pocakom. Sokat beszélünk róla, hozzá, simogatjuk, stb. Arra kell gondolni, hogy ha baj van, azt úgyse lehet ilyen terhességi korban még megakadályozni, ha meg minden oké, akkor felesleges aggódni. Próbálj lazítani, és élvezno, hogy most minden oké. :) Nekem sem egyszerű, mindig várom a következő vizsgálatokat, megijedek az apróbb görcsöktől is, de tudni kell megnyugodni. Az állandó rettegés is ártalmas.

Boldog babavárást! :)

2020. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Végig bennem volt a félelem. Valamennyire csak akkor nyugodtam meg, amikor már megszületett a kisfiam, de körülbelül féléves koráig nem bírtam nyugodtan aludni, mert rettegtem a bölcsőhaláltól és nagyjából mindentől féltettem.

Próbálj megnyugodni. Nem tesz jót egyikőtöknek sem a stressz. Kérlek szépen, ne legyenek negatív gondolataid. Vigyázz magatokra! Egészséges, boldog babavárást kívánok!

2020. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kezembe fogtam.
2020. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
34 hetesen halt meg a kislanyom es halva szultem meg. Kovetkezo terhessegemben nem igazan voltam nyugodt raadasul mélyen fekvő lepény miatt még verzes es komplikációk is akadtak... Már miert is ne. Amikor megszuletett egészségesen, megnyugodtam.
2020. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!