Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan alakult a 2. vagy...

Hogyan alakult a 2. vagy többedik terhessége annak, akinek az első terhességénél jelen volt a Streptococcus fertőzés?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt minden terhességnél? Az orvosok többször vettek kenetet?

Nem féltetek a felszálló fertőzéstől?


2010. júl. 23. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Első terhességnél volt, kaptam rá gyógyszert, és mire szülni mentem, már nem volt gond.

A második terhességemnél nem volt fertőzés.

2010. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Mindenhol azt olvasom, hogy kiírthatatlan.

Tünetem nincs (folyás, egyéb), még nem volt kenetvizsgáltat, de már előre félek, mint ahogy az 1. terhességet is végig aggódtam, nehogy koraszülés legyen.

2010. júl. 23. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, ha zárt a méhszáj, akkor elvileg nem tud feljutni a kórokozó. És azt, hogy ne aggódjak, még mindig jobb, hogy a kenetvétellel kiderül, mert akkor tudják, mit kell tenni a baba érkezésekor, hogy ne legyen gond. (első voltam)
2010. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első terhességemnél, vettek kenetet és kiderült, hogy ezzel a baktériummal fertözödtem.Mind a ketten a párommal kaptunk egy antibiotikumos kezelést.

Most megint kismama vagyok és előre jeleztem az orvosomnak, hogy mi volt előzőleg(más az orvosom mint az első terhességnél.), és most is kaptam egy gyógyszeres kezelést.

Gondolom szüléskor is lesz valami inyekció amit kapni fogunk, mert én már előre félek nehogy gond legyen a picivel.Ez a baktérium , ha elkapod egyszer , akkor sajna nem lehet kíirtani,és a babára is nagyon veszélyes lehet ha nem kezelik.Bizzunk benne, hogy jó kezekben leszünk ha ott lesz az idő, hogy szülünk.

Boldog babavárást,kívánok.

30+5 kismami

2010. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!