Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozit teszteltem, a héten,...

Pozit teszteltem, a héten, dokinál mégvnem voltam. Van egy gyógymasszázs időpontom szombatra. Elmehetek vagy terhesen nem lehet? ( Csak hátmasszázs)

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy elmehetsz. Attól, hogy valaki teherbe esik, nem kell mindjárt mindent megtagadni magadtól. Gyógyfürdőbe gyógyvízben vagy meleg vízben fürödni ne menj, ennyi.
2020. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok masszázs tiltott terhesen. Ezt a gyógymasszőrnek tudnia kell, hogy amit ő csinál, az lehet-e. Nekem volt olyan hátmasszázsom, ahol a masszőr megkérdezte, hogy nem vagyok-e terhes, mert ha igen, akkor azt a technikát nem alkalmazhatja. Kérdezz rá tőle!
2020. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Én masszázsra nem mennék, pedig nem vagyok paramami.
2020. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Én 3x voltam terhesen hátmasszázson (sokat segített a hátfájáson), annál, akihez amúgy is járok. Fekvés helyett most ülve csinálta, bár nekem akkor már nagy volt a pocakom, azért. Szerintem nem gond egyáltalán, de szólj, hogy terhes vagy.
2020. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Egy gyógymasszőr tudni fogja, hogy mit lehet terhesen és mit nem. Én jártam terhesség alatt, még akkor is amikor pocakos voltam, csak akkor ülve masszírozott.

Gratula a babához!

2020. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!