Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ruhán keresztül hogyan adhatok...

Ruhán keresztül hogyan adhatok kellemes masszázst valakinek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmön sokszor azt érzékelem, hogy nagyon örülne neki ha megmasszíroznám a vállát, hátát, stb... Viszont én ebben egyáltalán nem vagyok járatos, és nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá egy ilyen dologhoz.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy egy gyors 5 perces ruhán keresztüli vállmasszázsnál mire figyeljek oda, mit hogyan...


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. aug. 30. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Haladj a gerinc két oldalán felfelé szimmetrikusan, de magát a gerincet ne érintsd. Mellette hüvelykujjal, tenyérgyökkel, két ujjal... Utána a vállakon kifelé. Ha ráül fordítva egy székre, akkor tud támaszkodni, de ha nem. akkor lehet, hogy neked kell fél kézzel megtartanod, hogy elég erőt tudjál kifejteni. Menstruáció, lázas betegség esetén ne csináld.
2018. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!