Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Harántfekvésből átfordul fejvégűbe?

21 hetes vagyok, tudom, hogy még van időnk, de több helyen olvasom, hogy nem fordult át a harántból fejvégűbe. Vannak erről tapasztalaotok? Előre is köszönöm

febr. 14. 22:22  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem az első a 37. héten fordult át, éreztem is pont csukott. A második pedig a 39. héten szülés előtt néhány órával.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 14. 22:31 Privát üzenet
A fiam 32. hétre fordult át harántból. Most a kicsi eddig ferde fekvésű volt, most 23-ra faros lett. Még sokszor lehet bármilyen. Én nem aggódtam az elsőnél se, meg most se, majd max 32 után, de még onnan is van esély.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 14. 23:34 Privát üzenet

Persze

Mindkét babám a 30 -32 hetes uhra fordult át

1. 32. Hétre fordult be úgy is maradt

2. Baba 30. Héten az uh reggelén még haránt volt

Délutánra a genetikaira pedig fejvégű..

utána még kimozdult többször

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 15. 04:59 Privát üzenet
Barmi lehetseges. Elsovel tulhirdas miatt be kellett fekudnom raadasul farosan fekudt igy fel is voltam keszulve hogy csaszar lesz. Befekves napjan az uh kellos kozepen vizsgalat alatt fordult meg lattuk a monitoron☺ (doki us megjegyezte hogy amiota o praktizal ilyet meg nem latott) 40+4napos voltam. Masodikkal a 36 heti uh mikor elkezdett vuzsgalni fejvegu volt a vizsgalat alatt megfordult harantfekvesbe dokino csak nezett nagyot. ( tobb magzatvizem volt. Volt helye forgni. Mai napig sok vizbe szeret furodni ☺

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 15. 12:08 Privát üzenet
21 hetesen még bárhogy szabad neki feküdnie :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 15. 12:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a maximum terhességi hét, amíg a kicsi visszafordulhat medence fekvésből fejvégűbe?
Hányadik hétben fordult be fejvégűbe a faros babád? Érezted, amikor megfordult?
Tudom valahogy segíteni a babám, hogy beilleszkedjen a feje? Pénteken indítják, este fordult be fejvégübe és jó lenne ha már nem fordulna vissza.
Ha már fejvégűbe fordul a baba a 3. trimeszterben, hol érzed kapirgálni és hol érzed azt, amikor kinyomja magát?
Valakinél még 36. hét után megfordult a baba fejvégűbe vagy már nem?
Kinek mikor fordult be fejvégűbe a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!