Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvésből átfordul...

Harántfekvésből átfordul fejvégűbe?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, tudom, hogy még van időnk, de több helyen olvasom, hogy nem fordult át a harántból fejvégűbe. Vannak erről tapasztalaotok? Előre is köszönöm
2020. febr. 14. 22:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem az első a 37. héten fordult át, éreztem is pont csukott. A második pedig a 39. héten szülés előtt néhány órával.
2020. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam 32. hétre fordult át harántból. Most a kicsi eddig ferde fekvésű volt, most 23-ra faros lett. Még sokszor lehet bármilyen. Én nem aggódtam az elsőnél se, meg most se, majd max 32 után, de még onnan is van esély.
2020. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze


Mindkét babám a 30 -32 hetes uhra fordult át


1. 32. Hétre fordult be úgy is maradt

2. Baba 30. Héten az uh reggelén még haránt volt

Délutánra a genetikaira pedig fejvégű..

utána még kimozdult többször

2020. febr. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barmi lehetseges. Elsovel tulhirdas miatt be kellett fekudnom raadasul farosan fekudt igy fel is voltam keszulve hogy csaszar lesz. Befekves napjan az uh kellos kozepen vizsgalat alatt fordult meg lattuk a monitoron☺ (doki us megjegyezte hogy amiota o praktizal ilyet meg nem latott) 40+4napos voltam. Masodikkal a 36 heti uh mikor elkezdett vuzsgalni fejvegu volt a vizsgalat alatt megfordult harantfekvesbe dokino csak nezett nagyot. ( tobb magzatvizem volt. Volt helye forgni. Mai napig sok vizbe szeret furodni ☺
2020. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21 hetesen még bárhogy szabad neki feküdnie :)
2020. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!