Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes korára ki mennyit...

28 hetes korára ki mennyit hízott?

Figyelt kérdés
Én eddig 7 kilónál járok pedig ugyan úgy és ugyan annyit eszek mint a terhességem előtt.
2020. febr. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

11 kg

Jóval többet eszek mint előtte.

2020. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 8,5-nél tartok.50-ről indultam ma 1240g-ra becsülték a baba súlyát.

Nem változtattam a mennyiségen, annyi csak, hogy otthon reggelizem nem az irodában mint előtte, nem akarok üres gyomorral elindulni

Ezt a kalkulatort szoktam megnezni

[link]

2020. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hatmadik gyerekkel 27 hetesen voktam 6,5 kg-nal es 11,5 kg lett a vegere. Nekem nem volt sok, nem is maradt rajtam semmi, vekony testalkatunvagyok es szupes utan nem dietaztam, semmi ilyesmire nem volt szukseg.

A masodik gyerekkel 5 kg-nal jartam ilyenkor es 10 lett s vegere, az pl keves volt, mert akkor eleve inkabb sovany voltam, mint vekony, szules par honappal meg tovabb fogytam, pedig nem akartam.

Szerintem amit irsz max akkor lenne sok, ha jelentos tulsullyal kezdted volna a terhesseget, akkor javasoljak azt, hogy ne nagyon legyen sulygyarapodas.

2020. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

27 hetes leszek. Inzulinrezisztencia miatt a pozitiv teszt láttán azonnal odafigyelés, no cukor, no fehérliszt. Fogytam is azonnal 3 kilót. Nem lett lapos hasam így sem, nekem mindig volt hasam. Eddig 5 kg-al vagyok több, de a nógyógyászom rámszólt, figyeljek oda :/

Igazságtalan ez, mert alapból 174 cm vagyok és 65 kiló körül, teherbeeséskor lefogytam 61re, most 67kg vagyok. De rövid a felső testem, alapból tömzsi fajta a derekam, hatalmas a hasam és ugy nézek ki, mint aki sokat hízott. Pedig a mérleg nem azt mutatja :(

2020. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27 hetes 5 napos, 4,5 kg plusz. Szerintem csak simán tartom a súlyom a babán kívül, de pl én az elején fogytam.
2020. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 7-et híztam addigra. A 32.-en is 7 pluszban vagyok még mindig. Azóta semmi. Fura. Pedig ugyanannyit eszem.
2020. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából 5,5 kg plusz volt rajtam akkor. Én mondjuk kb a 16.hétig rendszeresen hánytam.

33hkm

2020. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!