Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van tapasztalata veromle...

Kinek van tapasztalata veromlennyel a mehben 7 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

5hetesen volt kicsi beverzesem 2x, elmentem dokihoz mondta h van egy hematoma a mehemben azert verezgetek. Azota szigoruan fekszem de amint felallok kb egybol verzek. Nagyon felek h baja lesz a babanak meg csak 7 hetes terhes vagyok.

Akinek volt ilyen problemaja mi lett a vege?



2020. febr. 18. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. 6-14. hétig véreztem hematoma miatt. Azóta már 2 éves a fiam. Drukkolok, hogy minden rendben legyen Nálad is.
2020. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En 4-18 hetig visszateroen vereztem, 12 hetesem hematomat talaltak. 2.5 eves a lanyom.
2020. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt,sajnosxelvetéltem 6 hetesen.Nagyobb volt a hematóma mint az embrio.Viszont ez csak egy dolog.Sokmindenkinek van hematómája és vér formájában távozik,a baba meg egészséges.Ezt előre nem lehet tudni.Vagy megmarad,vagy nem.
2020. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a 6.héttől. Felszívódott, a 12.heti uh-n már nem volt. 8 hónapos a kisfiam.
2020. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen voltam Uh-n akkor mondta a doki ,hogy van egy 27mm!!-Es hematómám , konkretan nagyobb volt ,mint az egész petezsák , ìrt fel utrogestent es rutascorbynt , és aztmondta szigorú pihenés. Sajnos pihenni nem volt lehetőségem , dolgoznom kellet.De egyetlen egyszer nem véreztem , és a hematóma felszívódott a 10. Hétre. Miután felszívódott mar elmerte mondani a doki ,hogy.minimális esélyt látott arra ,hogy megmarad, de szívós baba! :) Most a 21. Hétben vagyunk és minden értéke tökéletes :)Kitartást!!
2020. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt hematomam, 7 hetes terhes voltam amikor mentem a második ultrahangra, és akkor közölte az orvos. Viszont azt is mondta hogy nem kell tőle felni. Nekem a petezsak alatt volt, és eléggé kicsi. Ha jól emlékszem talán 1cm körül volt. 8. hetet végig barnaztam, 9 héten vissza mentem a dokihoz miután “elmúlt” a barnazas, és addigra hűlt helye volt a hematomanak.

Ma már 18 hetes kismama vagyok. :)

2020. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!