Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség után "visszamegy" a...

Terhesség után "visszamegy" a mellem az eredeti méretére?

Figyelt kérdés

Már a terhességem előtt is mondhatni nagy melleim voltak, E, F kosaras melltartót hordtam. Mióta babát várok azóta már a G kosárnál járok. Eléggé zavar, meg a nagy súly miatt fáj is, és reped is a bőröm :(

29 hetes kismami


2010. júl. 23. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de nekem egy egész mérettel nagyobb maradt - és löttyedt, csíkos - az amúgy is E-es mellem.

Én szoptatáskor értem el a G-s méretet, annál eggyel kisebb maradt, de az eredetinél eggyel nagyobb... :-S

Persze annak, akinek amúgy is kicsi, nem marad nagyobb, ahogy az ismerősök tapasztalatait hallgatom.

2010. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha leállsz a szoptatással, elméletileg igen. Az enyémek összementek sajna. Pedig nagyon élveztem, hogy nagyok voltak..

Próbáld meg kenegetni a melleidet. Én Medelát használtam, nekem az vált be, de vannak más krémek is. Mindenképp kenegesd, hogy ne legyen sok striád.

2010. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is visszaálltak,akkor már tudtam,h akármit csinálok,kifogyott a tejcsi... :(

Lapos lett,és puha,jó volt keményen,pedig a szopi,és a fejés ellenére hányszor lázasodtam be a sok tej miatt... :S

Szóval én a visszáll tábort erősítem! :)

2010. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A védőnőm a Babé krémet ajánlotta. Azt használom. A hasamra jó, mert még egy csíkom sincs, nade a melleim. Tiszta depis vagyok :(
2010. júl. 23. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam hogy milyen terhesség után, mert még kismama vagyok.De a barátnőm aki már nem szoptat, mondta, hogy a szopi abbahagyása után leeresztettek a mellei mint egy lufi.Van, akinek még kisebb lesz, mint terhesség előtt.Összeesnek.Ennek én se örülnék, mert életemben először vagyok megelégedve a melleimmel.31 hetes vagyok, és már 2 méretet nőtt.Kíváncsi leszek, milyen lesz a tej belövellése után.
2010. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!