Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászati sürgősségi...

Nőgyógyászati sürgősségi ambulanciára mehetek ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Kettő hete késik a menstruációm,úgy voltam vele pár napot várok,de még azóta se jött meg. terhességi tesztem mind negatív.Szakrendelésre 3hét mulva kapok idöpontot,az nagyon messze van.Hasam egyfolytában feszül mióta késik,mintha meg akarna jönni. Megijedtem hogy akár méhen kívüli terhesség is lehet.

Tudom,bunkók ott az olyanokkal,akiknek nincs szüksége rá,hogy oda menjenek.Elküldenek,vagy ez van annyira komoly, hogy megvizsgáljanak? Volt valakinek ilyen problémája? Mi volt a baj végül?



2020. febr. 19. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha méhen kívüli terhesség lenne, pozitív volna a terhességi teszt.
2020. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mehen kivuli terhesseged lenne, a teszteid pozitivak lennenek, hiszen a HCG hormon ugyanugy termelodne, csak az embrio lenne rossz helyen megtapadva.


Ettol fuggetlenul nagyon soknak tunik nekem a 3 het, viszont a surgossegi ambulancia elvielg a surgos esetekre van kitalalva. Esetleg probald meg felhivni a nogyogyaszodat, es ot megkerdezni, hogy mit csinalj, ha ugy erzi, nem varhat, biztosan bevesz soron kivul, nem mondja azt, hogy gyere 3 het mulva.

2020. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elküldenek a sürgősségiről, mert ez nem sürgős eset.
2020. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor hova menjek?
2020. febr. 19. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel nem mehetsz a sürgősségire, és nem is fogadnának érte.

Ahogy előttem írták, nincs méhenkivüli terhességed, mert a teszt ilyenkor is pozítiv lenne.

Kérj időpontot a szakrendelőben, és várd ki. Bár meglep, hogy 3 hétet írtál, mert én ha ma kérnék, akkor jövőhéten már adnának is ( Budapest) De ha nem bírod kivárni az időpontodat, akkor menj maszek nőgyógyászhoz.

2020. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az sztk-s nőgyógyászhoz bármelyik hétköznap lehet menni normál rendelési időbeb, csak ha nincs időpontod, akkor ott töltöd a fél napot.
2020. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2020. febr. 19. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a sürgősségire való probléma. Ha nem tudod kivárni a 3 hetet, menj magánrendelésre.
2020. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szia. Én ugyan bementem a sürgősségire. Nekem bő 1 hete késett, viszont szúrt a jobb oldalam, elmentem a háziorvosomhoz, amúgy csak gyógyszert íratni, de megemlítettem. Ő mondta, hogy inkább menjek be, mert lehet méhenkívüli. Délután bementem, vettek vért.Megvizsgáltak uhval, baba nincs, csak lát valamit, ami nem odaillik, de nem tudja mi az, gondoltam akkor jövünk haza, erre megjött a véreredmény 800-as hcg. Nem mehetek haza, 4 napig voltam bent, hála égnek nem találtak semmit méhen kívül sem, viszont utsó nap csináltak egy kaparást. Ami úgy szerintem jót tett, mert utána 3 hónap múlva terhes lettem :) előtte 2 év sikertelen próbálkozás volt. Összességében, szerintem nekem csak szerencsém volt, hogy így foglalkoztak velem, de azt mondom hogy megér egy próbát.
2020. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, neked magas volt a HCG-d. A kerdezonek nem az, mar kimutatna a teszt.
2020. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!