Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamák, normális ez...

8 hetes kismamák, normális ez a puffadás?

Figyelt kérdés
Reggel kezdődik és egész nap eltart, akkorára nő a hasam mint egy félidősnek :/ Sehogy se kényelmes....

2020. febr. 25. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Nekem a második terhességem, de az elsővel nem volt ilyen. Akkor kb félidőig simán hordtam a normál farmerjaimat, most meg azon gondolkodom, hogy előveszem a kismama nadrágokat 9 hetesen😅
2020. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Espumisan nem hat :/ Valami más ötlet esetleg?
2020. febr. 25. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Sajnos küzdök én is. Azt vettem észre, hogy kevésbe puffadok úgy, ha nem eszem (annyi) tejterméket, de mivel korábban kb azon éltem, elég nehéz... :/
2020. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább többször egyél keveset. Esetleg kerüld a puffasztóbb ételeket. Nekem időnként használt egy kis édeskömény tea.
2020. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ez volt.

Kiiktattam a laktóz dolgokat, és a puffaszto ételeket, plusz paradicsomot és paprikát is, és sok folyadékot ittam. Valamennyire segített.

2020. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!