Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség alatt is végig...

Aki terhesség alatt is végig cigizett hogy bírta elszívni?

Figyelt kérdés
3 éve nem dohányzom, helyette nikotin mentes e-cigit szívtam, de amikor terhes lettem nem csak azért hagytam abba mert egészségtelen, hanem mert nem is esett már jól. Viszont a cigiszagtól egyenesen rosszul vagyok, elég ha valaki a közelembe jön aki dohányos már forog a gyomrom

2020. febr. 26. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a teszt pozitiv lett, tobbet nem gyujtottam ra, mert nincs undoritobb egy dohanyzo terhes nonel, akkor is , ha „“csak“ 1-2-3 szal/ nap. De oszinten mondom, hogy siman el birtam volna szivni, hiszen a vagyaM meg volt ra igy is. Sot, a mai napig hianyzik, pedig mar 1,5 eves a gyerek 😅 ugyh gondolom h a tobbi terhes no is siman elszivja, hisz nyilvan azert is nem hagyjak abba, hisz kivanjak.
2020. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ugyanattól viszolyog. Van, aki a hal szagától hányja el magát; van, aki kívánja. Van, aki a cigit kívánja; van, aki attól van rosszul. Ilyen egyszerű.

Amúgy én nem dohányoztam sosem, de az elv szerintem az, amit leírtam :)

2020. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor terveztük a babát letettük a cigit.

Egész jól bírtam, még terhes nem lettem.

Azóta viszont úgy kívánom hogy majd megőrülök.


Gondolom ez pont olyan mint hogy valaki kívánja az ubirkát, de valaki rosszul van tőle

2020. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
11 éven keresztül intenzíven cigiztem. Erős cigit szívtam, naponta 1 dobozzal. Aztán teherbe estem és gondolkozás nélkül letettem. Nem akartam szívni, másrészt pedig elundorodtam tőle meg a szagától is. Szóval én jól bírom. :D
2020. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek titeket! 14 éve dohányzom,erőset,napi 1 néha akár 2 dobozzal. Sokszor próbáltam letenni,nem ment. Fizikai rosszulléttől kezdve az idegbaj,agresszió,sírógörcs,falási rohamok,minden játszott. Jelenleg terhes vagyok és nem tudtam/tudom letenni. A dokim azzal indított,hogy le ne merjem egyből tenni mert nem úgy szoktam rá,hogy másfél doboz így nem is szabad úgy letennem,főleg ha ilyen tüneteim vannak tőle. Drasztikusan lecsökkentettem, de képtelen vagyok letenni. Időnként van,hogy öklendezek tőle,olyankor mindig abban bízom,hogy így marad és megutálom de nem.. mivel már jóval kevesebbet szívok,hétfőn megint megpróbálom letenni. Remélem sikerül előbb-utóbb. :(

31, 15 hetes km.

2020. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a „ jobb par szal, mint a drasztikus 0“ a gyenge emberek vedekezo szovege.
2020. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

6os

Köszönjük,nyilvánvaló kapitány! ;)

Gyenge vagyok igen,mellé egy igen erős függőséggel. Bár nem álltam le vitatkozni egy dokival,aki 40 éve szülész-nőgyógyász, és 30 évig dohanyzott,tudja mivel jár a leszokás. Mellesleg igen tájékozott vagyok eü-ből, benne dolgozok. A legtöbb erkölcscsősz meg sosem bagózott,fogalmuk sincs milyen nehéz. Akinek úgy sikerült,annak gratulálok és mint már írtam,irigylem is őket.

Mindemellett rajta vagyok a leszokáson,tehát kioktatás helyett inkább kívánj sok szerencsét. :)

2020. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6# vagyok

En nem erkolcscsosz vagyok, hanem vki, akikek a gyereke elorebb volt/ van a rangsorban, mint a napi 1 doboz cigi.. mondom ezt ugy, hogy en is eros dohanyos voltam!

2020. febr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Es mivan ilyenkor a babakal nincs semmi bajuk?
2020. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó

1 ismerősöm van aki cigizett terhesen. Az 5 éves lánya makk egészséges.

A fia 14 éves. Vele nem dohányzott, és előtte sem. Neki vele született asztmája van.

A sors fintora.

Ez lutri. Vagy lesz baj, vagy nem....

Annó a szocializmusban sokan cigiztek. Sok baba/gyerek teljesen egészséges lett ettől függetlenül ( köztük én és tesóm is)

2020. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!