Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a családnak...

Mikor mondtátok el a családnak, barátoknak?

Figyelt kérdés
Hány hetes voltál?
2020. febr. 28. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet megcsináltam és a párom már dicsekedett mindenkinek. Én vártam volna még az első vizsgálatik, hogy minden rendbe van e egyáltalán, de semmi probléma nem lett végülis. Most vagyok 14+2 hetes. Én úgy vagyok vele, hogy babona ide vagy oda, ha a kisbaba megakar maradni, akkor megfog és minden rendben lesz!! Szóval ahogy te jónak látod, jónak érzed, akkor mondod el. :))
2020. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
8 hetesen, az első UH után mindegyiket. 😊
2020. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én, akkor mondanám el, ha már tuti. Jelenleg terhes vagyok, de eléggé barnázok, így ki tudja mi lesz. Egyébként szűk családnak 8. hét körül, idegeneknek 1 trimeszter után.
2020. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
13-17
2020. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
7 hetesen.
2020. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Mi "bátrak" voltunk (mondjuk nem tudom miért kell ehhez bátorság :D). Lombikunk volt. A család és barátok a leszívástól kezdve velünk izgultak. Az első hcg véreredményt is örömmel újságoltuk. Most kb ugyanannyian drukkolnak a szüléshez, ami már bármikor lehet :)


(de az előtte lévő sikertelenségeket is tudták. Nem gondolom, hogy ettől sikerül vagy sem - de tudom, hogy az emberek többsége nem ilyen)

2020. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Anyamnak meg aznap megirtam, 2 baratnom tudja. Majd talan 13.het utan. Most meg csak 5, bmi lehet, babonas vagyok.
2020. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
A szuleinknek elmondtuk amint megerositette az orvos, hogy van szivhang, rokonoknak, baratoknak 12. het utan.
2020. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Most vagyok 13 hetes, most mondjuk el majd szépen lassan mindenkinek. Még a család sem tudja. Fél éve már az első ultrahang után elmondtuk fűnek fának, de aztán 8 hetesen elvetéltem. Nem mintha szégyen volnam, utáltam magyarázkodni és utáltam a sajnálkozó pillantásokst. Elég volt a magunk lelki fájdalma, nem hiányzott még ez is..... Hát most kivárunk, jobb ez így sokkal.
2020. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi is elmondtuk szűk családnak, amikor 5 hetes voltam, barátoknak 7 hetesen. Elvetéltem sajnos. Valahogy végig bennem volt, hogy nem akarom elmondani, de aztán anyukám lecseszett hogy ez nem gyászhír nincs rajta mit titkolni. Külön kértem őket, hogy ne híreszteljék, ennek ellenére már mondták fűnek fának. Nyilván nem emiatt történt a baj, lehet a megérzésem súgta, hogy nem lesz baba és ezért voltam ezen a logikán, nem tudom. Ha újra sikerül teherbeesnem, nagyon sokáig nem fogjuk senkinek elmondani, ezt eldöntöttem,aminek elsősorban az az oka, hogy a család mindkét részről nagyon próbál beleszólni a dolgainkba, már abban a pár hétben is idegileg kiborítottak.
2020. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!