Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hany hetesen jelentkezet...

Kinek hany hetesen jelentkezet a hányás és meddig tartott? Fiu v lány lett? Es mi vált be a hányásra citromos viz mondjátok opciokat h mit próbálják ki majd.

Figyelt kérdés
Köszönöm
2020. márc. 3. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Fiammal 6 hetesen jelentkezett, lányommal 8 hetesen.

Nekem nem igazán volt olyan dolog, ami bevált volna a hányinger ellen. Ja de, a fiammal a kovászos uborkát ettem kilószámra, attól mintha jobb lett volna. :D

2020. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A fiamnál 6. héten kezdődtek a rosszullétek 14. hétig tartott. Egyszer hánytam, rántott karfiol miatt, a gyerek utálja a karfiolt. A mostani terhességemben már 6. hétre nagyon rosszul voltam, random hánytam bármikor, bármitől, de legalább utána jobb volt egy ideig. 16-17 hétig tartott. Nem tudjuk, hogy kislány vagy kisfiú. Majd 3 hónap múlva kiderül.
2020. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Két fiú, az egyikkel 6-13. hétig és csak a chips vált be, a másiknál 5-23. hétig és a kolbász volt az egyetlen táplálékom :D
2020. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kb 6-7. héttől 10. hétig tartott. Kislány lett. A hányás ellen nem tudtam mit tenni, de az émelygésre szárított gyömbért eszegettem.
2020. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. márc. 3. 10:36
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindkettő lány. Elsőnél 20.hétig másiknál 17.hétig hánytam.

Hideg kóla.

2020. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezett sem a lánynál, sem a fiúnál
2020. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Két nagyobbamnál már nem emlékszem, csak annyira, hogy a lányomnál a húsra rá sem bírtam nézni, a fiammal meg kolbászt ettem csülökkel.

Most 14 hetes vagyok kislánnyal, vele sem bírtam húst enni, most már bírok de csak keveset és nem zsírosat. 6. héttől hánytam, heti 1-2x, most már sokkal jobb, múlt héten hánytam utoljára reggel a hűtő szagától ahogy kinyitottam.

2020. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem volt rosszullétem es lány
2020. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Annyira felek tőle hogy elsem tudjátok képzelni.

Migrennel sokat hánytam igaz h hozzá szoktam de csak reménykedni tudok h nem fogok hányni.

5hetes vagyok tegnap óta hanyinger erzetem volt, egeszen délig most jobb.

De lehet h hirtelen is raktam le cigit vagy ehezz nincs köze?

2020. márc. 3. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!