Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek bejött a népi hiedelem?

Nektek bejött a népi hiedelem?

Figyelt kérdés
Az,ha vki az elején sokat émelyeg,hány,valószínűleg lánya lesz? A fiammal 3 napig émelyegtem,de a terhességemet végig élveztem. Most lelkiism.furd. van,mert nem érzem áldottnak magam: egész nap hányingerem van,tegnap 8,ma 4 alkalommal hánytam. 7.hétben járok. Sokan mondják,lehet, lányom lesz. Nekem az a lényeg,egészséges legyen,de kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is.

2015. márc. 8. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Egyik terhessegemnel sem volt semmilyen tunetem.

Az elso lany lett, a masodik fiu.

2015. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Semmiféle hányingerem, tünetem nem volt az álomkóron kívül, kislányom lett.
2015. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Semmi bajom, se hányinger, se émelygés, se álomkór, se kívánósság és lányom lesz.
2015. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én csak 4 hétig voltam rottyon, de akkor kb. óráról órára éltem. Én nem tudom, hogy ez erős rosszullét, vagy nem egy terhességben, de fiam lett.

Most is kb. ennyi időre voltam megzuhanva, de teljesen más a helyzet, mások a körülmények, baba mellett kell átvészelni a koraterhességet, úgyhogy ez alapján én nem merném azt mondani, hogy most is fiú lesz, mert minden olyan hasonló, kivéve, hogy nem úgy alszok, nem úgy táplálkozok és nem dolgozok figyelemelterelésül + nem pihenek. Pár hét múlva kiderül, de teljesen más helyzetben volt most a 4-5 hetes hányós rosszulét.

2015. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem nehez terhessegem van,szinte vegig hanyingerrel kuzdok....Fiam lesz
2015. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kislányommal mikor várandós voltam egyszer hánytam. Ezen kívül semmi problémám nem volt. Barátnőm tesója annyira sokat hányt, hogy a végén kórházba kötött ki vészes hányással. Fia lett.
2015. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Lányom lesz ès soha nem volt hányingerem.
2015. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Ismerősömnek bejött:) Első terhességnél az ég világon semmi baja nem volt, se rosszullét se semmi. Fiú lett.

Most terhes a másodikkal, borzalmas hányingere volt, állandóa hányt, komolyan alig élt az elején és lánya lesz!

2015. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Három lányom van. Az esti émelygésen, és az álomkóron kívül nem volt más tünetem egyik terhességnél sem. Ez is csak a 8. héttől a 12. hétig tartott.
2015. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Két kislányom van, az egyikkel semmi tünetem nem volt, a másikkal émelyegtem, enyhe hányingerem volt, nem bírtam az erős szagokat.
2015. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!