Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális ebben az időszakban?

Ez normális ebben az időszakban?

Figyelt kérdés

1 hete késett a menstruációm, mikor csináltam egy tesztet( tegnap reggel) és pozitív lett. Mivel nem akartam elhinni ezért csináltam meg tegnap délután is egyet és ma reggel is. Mind pozitív lett. Viszont semmi tünetek nincs. Se hányinger se rosszullét, semmi. Max annyi hogy többször kell elmennem pisilni, vagyis inkább csak olyan mintha teli lenne a holyagom, de alig tudok pisilni. Egy-két hete még a mellbimbóim is fájtak, de mára Már az is nagyjából elmúlt.

Normális ez ebben az időszakban? Kb 5 hetes terhes lehetek. Remélem ebből baba lesz. Már régóta várunk rá. Ez lesz az első

Köszönöm a válaszokat!


2020. márc. 3. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nagyon az eleje. A rosszullét, aluszékonyság általában 6-7 héttől jellemző. De az is lehet hogy semmi ilyesmi nem lesz nálad.
2020. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Örülj neki, hogy nincs tünet. Egy hét múlva a wc fölött görnyedve majd nem aggódsz?
2020. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális, és vagy szerencsés leszel, vagy a feketeleves még várat magára. Boldog babavárást!
2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én az egész terhesség alatt hánytam, de csak a 7. héten kezdődött.
2020. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

7. Hét környékén szoktak jönni a rosszullétek


De nekem egyik terhesség alatt sem volt

2020. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem, csak a mellbimbóim voltak nagyon érzékenyek. A reggeli rosszullétek, fáradékonyság is csak kb a 8. héttől kezdődtek.
2020. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A rosszul lét később jön, ha jön.


Nekem nagyfiammal 7hetesen jött

Kislányommal csak 9 hetesen kezdődött

2020. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban nekem alhasi szurkálás, enyhe görcs volt. Ahogy a többiek leírták, 7. héttől kezdve a mai napig vannak rosszulléteim.
2020. márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van alhasi szurkálás meg kis görcsök. Csak nem tudtam hogy a többi tünet mikor szokott jönni. Első baba, és kicsit megijedtem hogy valami nincs rendben, hogy nálam semmi. De akkor csak örülök hogy engem ez meg kihagyott, és várat magára 😊
2020. márc. 4. 06:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak a hasam húzódott. Aztán elmúlt. Most 9 hetes vagyok.

Ennyi tünetem van: mellfájdalom, kicsi rejtett reflux, és ha éhes vagyok, az másmilyen érzés, kicsit rosszullétre hasonlító, tehát eléggé sürgető, mikor nem voltam terhes, nem ilyen volt éhesnek lenni.

És ennyi.

Nem kötelező hányni, mint a lakodalmas kutya. :)

2020. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!