Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen olyan érzés mintha...

23 hetesen olyan érzés mintha "ki lennék tágulva" mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elnézést, nem tudom máshogy megfogalmazni, ott alul olyan érzésem van teljesen, semmi fájdalmat nem érzek, baba mozog rendesen, az orvos ma csinált hasi uht, mindent rendben talált, lehet hogy a fejével valamit pont úgy nyom, hogy ilyen nyomó érzésem van? Igen kérdeztem ezt máshol is, de nem kaptam választ, köszönöm!
2020. márc. 3. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet hogy nyom valamit. Ilyen érzésem nekem is volt többször is, de még 4 óra vajúdás után is zárt volt a méhszájam, szóval csak érzés volt nem valódi.
2020. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kb akkor volt ugyanolyan érzésem. Végig zárt volt a méhszáj, megindították a szülést.
2020. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!