Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azért vagyok rosszul mert nem...

Azért vagyok rosszul mert nem ettem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 4 hetes terhes. És azt figyeltem meg,ha rám jön az éhség és nem eszek rövid időn belül,akkor elkezdek émelyegni. De sokkal hamarabb elkezd korogni a hasam. Ezt az éhség okozza. Tehát a kismamák valamennyi része azért van rosszul mert éhes,vagy mert még kívánta az adott ízt és nem tud azonnal hozzá jutni?
2020. márc. 4. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Egy cukorvizsgálat nem ártana.
2020. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyen.
2020. márc. 4. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a gond akkor egyszerű, egyél mikor megéhezel és nem leszel rosszul. Nem kell 3 fogásos nagy teríték, valószínű pár szem keksz is elég.
2020. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én régen csak délután, olyan 12-2 óra kezdtem el enni. Mióta terhes vagyok mindig reggelizek miután felkelek, mondjuk én nem vagyok éhes, de ha nem eszek, akkor rosszul leszek pár óra múlva.

Én sok kaját nem bírok megenni, ezért reggel piritóst vagy müzlit szoktam enni.

Olyan még nem volt velem, hogy nem ettem olyat amit megkívántam és ezért rosszul lettem volna, inkább pont fordítva, megettem amit megkívántam és utána pár perccel rájöttem, hogy ez nem volt jó ötlet, mert hányingerem lett tőle.


Én még nem hánytam, de nagyon sokat émelygek.

2020. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre szerintem igen. Próbálok eszegetni. Éhes is vagyok és közbe émelygek is. Szörnyű... De tuszkoltam már le egy pár darab kekszet
2020. márc. 4. 09:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Tegnap bennem is megfogalmazódott ugyanez a kérdés :)

8.hétben vagyok,és nálam is ugyanez a helyzet. Ha nem eszek szinte rögtön akkor az éhség átvált hányingerbe. De egyszerre csak keveset tudok enni,mert ha sokat eszek szintén hányingerem lesz. Valamelyik nap pedig egy konkrét dolgot kívántam,és amíg nem ettem meg azt,addig hiába ettem mást,akkor is rosszúl voltam.

Szóval vannak itt fura dolgok :)

2020. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mind a két terhességemnél. Az elsőnél durvább volt.

Ahogy picit éhes lettem és még mondjuk a hasam is elkezdett korogni, azonnal rosszul is lettem. Volt, hogy hánytam is. Így nekem mindig az vált be, hogy sűrűn eszek keveset, így megelőztem az émelygést.

2020. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem még nagyon friss ez az egész. Egyébként most nézem ,hogy ma töltöttem az 5.hetet. Próbálom ugy csinálni, hogy mindig eszegetek valamit. Köszönöm,ezek valóban hasznos információk voltak!😊 Boldog baba várást mindenkinek!
2020. márc. 4. 10:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Képes voltam addig émelyegni,amíg nem ettem csokis gabonát. Őrület. ... Ez a gyerek már most nagyon akaratos. .. 😃
2020. márc. 4. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon hasonlót érzek. 9 hetes vagyok. Inkább úgy fogalmaztam meg, hogy egészen más érzés éhesnek lenni most, mint akkor volt, amikor nem voltam terhes. Most ilyen rosszullét-szerű érzés, alig bírom. Én nem émelygek vagy hányok egyáltalán, de az éhséget emiatt nehezen viselem, átálltam napi 5 kisebb étkezésre, így egész jó. De én fogok cukrot nézetni már most, mert nekem is gyanús.
2020. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!