Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kell elkezdeni...

Hány hetesen kell elkezdeni szedni a magnéziumot?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 hetes lehetek. (Jövőhéten megyek orvoshoz) De néha úgy érzem, mintha feszülne a hasam alja, mint mielőtt megjön a menzesz. Szedhetem már ilyen korai terhességnél is? Második terhességem, de akkor kb 11-12 hetesen kezdtem el szedni, orvosi tanácsra.
2020. márc. 8. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedheted, persze.
2020. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor szedhető terhesség alatt de semmikor nem "kell" szedni. Viszont teljesen normális a mensis érzés ne aggódj!
2020. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármikor szedhetsz magnéziumot, még terhesnek se kell lenned hozzá. De ha 3-4 hetes vagy, késik már egyáltalán?
2020. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy késik. Vagyis nem jött meg. Mar teszteltem is kettőt, pozitív mind a kettő :)
2020. márc. 8. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar kesik akkor nem lehetsz 3-4 hetes 😃
2020. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért is nem? Te figyelted az együtt léteinket a párommal vagy én??? Már van egy kisfiam, nála is ugyanígy figyeltem, és tudom, hogy mikor fogant meg, és most is tudom :)
2020. márc. 12. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Mivel a masodik terhesseged ezert tudnod kellene, hogy az utolso menstruacio elso napjatol szamoljak a terhesseget... tok mindegy, hogy te epp mikor voltal egyutt a paroddal. Ha mar kesik az azt jelenti, hogy legalabb 4 hetes elmultal. De mindegy 😁 Nem kotekedesnek szantam! Utolso voltam...
2020. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy onnantól számolják, de nem akkor estem teherbe. És csak azt kérdeztem, hogy ilyen korán is el lehet-e kezdenk szedni?
2020. márc. 16. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen! Alapvetoen sem art a magnezium. Ha jol tudom csak a terhesseg utolso nehany heteben nem lehet csak. Boldog babavarast!

#utolso

2020. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. márc. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!