Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnéziumot mikor érdemes...

Magnéziumot mikor érdemes elkezdeni szedni? 5 hetes vagyok, és a székrekedés 2 napja betalált. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát magnéziumot alapvetően nem a székrekedés ellen kell szedni, bár tény hogy a túlzott adag hasmenést okoz, van aki ezt direkt kihasználja, bár én biztos nm próbálnám ki. Ha görcsölsz, nyugodtan kezdd el szedni. Székrekedés ellen meg mindenkinek más jön be, ez tök egyedi. Lehet próbálni az útifűmaghéjat, a szilvalevet/lekvárt/aszalt szilvát, ez tejjel megdobva még jobb szokott lenni, van akit a kávé indít be, van, akinek csak mozgásra enyhül, lehet éhgyomorra citromos vizet inni, ésatöbbi, rengeteg praktika létezik. Ha nem fogyasztasz elég vizet, attól is lehet, figyelj oda a bőséges folyadékra, ez a babának is fontos. Ha gyógyszeres segítség kell, akkor ott a Laevolac szirup, azt lehet szedni nyugodtan.
2019. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A magnézium szedés és a székrekedés 2 egymástól független kérdés volt, bocsi ha félreérthető volt.

2019. ápr. 16. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amagneziumrol erdemes tudni, hogy vernyomascsokkento hatasa van, nekem ez hatrany, mert amugyis alacsony, ezert abbahagytam a 6. heten, elotte sem ereztem, hogy hatna, pedig Magnosolvot szedtem, ami nagyon jo felszivodasu. Nincs bizonyitek ra, hogy varandossagnalsegit a gorcsokon, pl. labikragorcsnel viszont nagyon jo. Kemenyedesre szokta sok orvos ajanlani a gorcsok mellett, de erre sincs bizonyitek. Utobbira amugy szedtem elozo gyereknel, es nem segitett semmit, peg magnesii citricitol a Magneroton at sokfelet kiprobaltam, de csak a hasmenesig jutottam max.
2019. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Megnosolvot és Magnerotot szedtem, napi 2x2 Magnerot és délben egy Magnosolv a 36. hétig. Ha véletlenül kimaradt, azonnal keményedni kezdtem és enyhébb görcsöket éreztem, de bepótolván szépen elmúltak. Nekem rengeteget használt a magnézium és nem ment tőle a hasam sem. Ha szedtem rendesen, soha nem volt gond. Ez egyéni ezek szerint, van akinek hat, van akinek nem.
2019. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az aszalt gyümölcs segít általában a székrekedés ellen.
2019. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!