Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délelőtti pisiből lehet a...

Délelőtti pisiből lehet a nemvárt napján nagyon erős pozi a teszt (30 mpercen belül)?

Figyelt kérdés

Nemvárt napján csináltam délelőtt 11-dél fele egy tesztet,és alig pár másodpercen belül jó erős két csíkos lett.Most is keresgéltem guglin választ,de mindenhol az volt,h a nemvárt után pár nappal mutat biztos eredményt egy teszt.

Ja,és 25-ös teszttel csináltam.

Lehet h korai volt a peteérésem,vagy régebbi a terhességem?Még nem voltam dokinál,még csak most vagyok elvileg 5 hetes!

Köszi a válaszokat.


2010. júl. 25. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ez így teljesen jó, gratulálok!

dokihoz elég a 6-7. héten menned, ha nincs semmi panaszod.

2010. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? :) Nekem nemvárt előtt 4 nappal volt pozitív, és 5+4 hetes vok, Uh is kimutatta :) Gratulálok! :)
2010. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetséges, amit feltételezel! Nekem az első babámnál nemvárt napján úgy jártam, mint te most! Tudtam akkor, hogy melyik nap estem teherbe (mégis erős volt a csík). Mostani alkalommal alig színeződött a nemvárt napján, pedig ismét sikerült:). És szintén tudom a fogamzás napját. A két időszak hossza nagyjából megegyező.

Száz szónak is egy..... GRATULA! Mindegy, mikor volt a fogamzás!

7 hetes

2010. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Igazatok van,mindegy mikor fogant,pozi a teszt,irány doki,és örüljünk! :9

Gratulálok Nektek is a bébikhez! :)

2010. júl. 25. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor már pozitív lett :)

Gratula :)

2010. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már előtte az volt. Úgyhogy gratulálok! :)
2010. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!