Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok a kombinált teszten?

Voltatok a kombinált teszten?

Figyelt kérdés
Jövöhéten megyek a 12 hetes ultrahangra és utána egyből a sejtbankba a kombinált vértesztre. Kicsit agodok, hogy találnak valami rendeleneséget. Tapasztalatokat szeretnék kérni akkár jó akár rossz.
2010. júl. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Tőlünk nem kérdezték meg,hogy megyünk e vagy sem.

Dehát ez egyértelmű is volt , eszembe sem jutott olyan,hogy esetleg nem mennék.

12+2 hetesen voltam,nálunk a korházban megcsinálták az ultrahangot,és ha ott nincs gond akkor küldenek tovább a vérvételre,azt is ott helyben vették le.

1 vagy 2 hét múlva volt eredmény már nem is emlékszem pontosan.

Hál istennek minden rendben volt,van.

Biztosan Nálad is rendben lessz. Nálam jobban biztos nem fogsz izgulni.:))

30+2 hetes km

2010. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én integrált teszet csináltattam, egy uh, meg kettős vérvétel, a 12. és a 15-16. héten. A down kórt és a velőcsőzáródási rendellenességet nézték. Egy aránypárt fogsz kapni, hogy mennyi az esélye annak, hogy beteg a baba, ha jól tudom kb 1:250 alatt lesz pozitív. És az afp-t is megnézik ezzel. Nekem jók lettek az eredményeim, a babám is teljesen egészségesen született hála istennek! Ne izgulj te se feleslegesen, minden rendben lesz, meglátod!
2010. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat valamelyest megnyugodtam.
2010. júl. 25. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ingyenes volt a kombinált vérteszt. Én nagyon örülök neki, hogy megcsinálták.

Jól teszed, ha elmész, legalább kiderül ha baj van, ha meg nincs baj, akkor nyugodt lehet a terhességed.

2010. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!