Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának, ha...

Lehet baja a babának, ha iszok egy fél felesnyi házipálinkát fertőtlenítés céljából?

Figyelt kérdés

Kicsit fáj a torkom , és nyomott vagyok, javasolták ,hogy igyak egy kevés minőségi ágyas pálinkát ( inkább ez mint a gyógyszer ) fertőtlenítés céljából. Lehet valami baja a babának ettől a mennyiségtől ? Gondolom a gyógyszer sem sokkal jobb ,mivel az még csak nem is természetes.Alapból én soha nem iszom alkoholt , terhesség alatt sem ittam eddig egy kortyot sem.

Próbáltam a swiss herbal hot drinket amit biztonsággal ihatnak kismamák is de azon kívűl ,hogy jól esett nem igazán segített.

24 hkm


2020. márc. 17. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Öblögess vele A, majd köpd ki....
2020. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Terhesség és szoptatás alatt nem iszunk és pont. Valószínűleg nem lenne baja, de szerintem nem éri meg a kockázatot. Főleg, hogy 70 fok alatt nem fertőtlenít a pálinka, hiába csíp.

Ez a "gyógyszer nem természetes" dolog meg hülyeség. Nem attól lesz hatásos valami, hogy természetes vagy sem. Meg ha belegondolsz, a pálinka is kémiai/fizikai eljárással készül, mint a rendes gyógyszerek.

Ha kapad a torkod, akkor arra sósvizes (nagyon sós) gargalizálás segíthet. Vagy simán csak sózd meg a torkod. Az szokott segíteni, a rekedtségen is.

2020. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Lehet
2020. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Inkább forró mézes citromos teát igyál.
2020. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan. De tényleg csak egy 2 centest.
2020. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Èn is inkàbb öblögetnèk vele. Vàrandòsan ès szoptatàs allatt is lehet keveset inni, tömèny hàzipàlinka kicsit azèrt erős lenne. Ez egy-egy sörre, pohàr borra vonatkozik. (azt sem rendszeresen)
2020. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Lehet baja. Én tuti nem innék, el sem tudom képzelni, hogy egy kis élet növekszik bennem, én pedig leküldjek egy kupica minimum 70 százalékos szeszt. Pfujjj!
2020. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Anyukám abban az időben dohányzott terhesen. Bátyámnak nincs 3D látása (moziban 3d szemüveggel sem rakja össze az agya), nekem is gondjaim vannak a térlátással (pl. Nem tudok tolatni, nem tudom értelmezni a tükörben látottatak merre vannak). Én a dohányzásra fogom ezeket. Szóval gondold meg azt a kis piát is.
2020. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Ennyitől semmi baja nem lesz


De semmi értelme



Meggyógyulni sem fogsz csak mert megiszod

Max gargalizálj vele..

De meleg sós vizes gargslizálás ér ugyanannyiz

2020. márc. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat még ,ha egyik másikkal nem is értek egyet.Nem gondolnám ,hogy egy korty pálinkát összelehetne hasonlítani egy terhesség alatt végig dohányzó nővel! Nem dohányzok és nem is iszok! Teljesen mentes vagyok minden káros szenvedélytől , a másik ,hogy az is túlzás ,hogy minimum 70 fokos lehet egy házipálinka. De azt hiszem érdemesebb lesz az orvosom tanácsát kikérni :)
2020. márc. 18. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!