Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy túl sok magzatvize...

Lehet, hogy túl sok magzatvizet nyelt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam kötelező genetikai vizsgálaton (18-20. hét).

A doki azt mondta, hogy a gyomra nagyobb a kicsinek, mint amekkorának lennie kellene, csak annyit mondott hogy minden más rendben van. Szerinte nem érdemes ezzel tovább menni, de aggódom. Pláne hogy ezt a vizsgálatot iis csoda volt, hogy megcsinálták. Sokat olvastam utána, azzal nyugtatom magam, hogy biztos csak sok magzatvizet nyelt, mert állandóan mozgott a szája a vizsgálaton is.

Volt már valaki hasonló cipőben?


2020. márc. 19. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a gond ha sokat olvasol utána. Én is sokat olvastam a covid-19 kapcsán is és eljutottam oda, hogy "mind meghalunk". Fölösleges belelovalnod magad. Idővel ki fog derülni. Ha a doki azt mondta nincs gond, akkor tudja miért mondta.
2020. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már voltam kontrollon, minden tökéletes.
2020. márc. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!