Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki otthoni praktikàt...

Valaki otthoni praktikàt probàltki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki probàlt ki otthoni praktikàt a baba nemènek meg àllapítàsàra.?

Hányadik hèttől van èrtelme?

Ès aki koprobàlta be jött?

Ès mit probàlt ki?

Köszönöm


2020. márc. 19. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelme egyik héttől sincs.
2020. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen BIZTOS praktika, hogy szülés UTÁN MEGNÉZED a gyereket!
2020. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem létezik olyan anyag, amit a fiú vagy lánybabák különbözőképp "termelnek", így nincs mit tesztelni, tehát egyik otthoni praktika sem működik.
2020. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szódabikarbónás teszt, de ez sem működik persze, de unaloműzés és kíváncsiság céljából nem rossz

Egy mókának elmegy.

Nekem lányt mutatott, fiú lett. 😁

2020. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A szódabikarbónás tesztet az elsőnél én is kipróbáltam. Fiú mutatott, lány lett. Mind a 2 gyereknél megnéztem a kínai fogantatás naptárt, mikor már tudtuk a nemüket. Az viszont bejött.
2020. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző terhességemnél a kínai naptár lányt jósolt. 2 fiú lett. 🙄 Most is fiút jósol de még csak 6 hetes vagyok szóval majd kiderül.
2020. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héten a kolléganőm csinált egy jóslást úgy, hogy a gyűrűmet felfűzte egy cérnára, és a csuklóm fölött meglóbálta, és abból következtetett a nemére, hogy milyen irányú mozgásra állt be a gyűrű (kislány: körbe forog, kisfiú: egyenes vonalban himbálózik). A "jóslás" alapján kislány jött ki, és a 2. genetikain az UH-n is kislánynak mondták. :) Nem feltétlenül hiszek ezekben, de jópofa volt, és végülis bejött. :D
2020. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!