Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderűlt, hogy babát várok,...

Kiderűlt, hogy babát várok, de piszok nehezen tudom lerakni a cigit. Milyen praktikát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy hete derűlt ki, meg tudom állni, de napi 3-4 szálat elszìvok még mindig.

Tudom, hogy árt a babának, de rosszul vagyok, ideges, megfájdul a fejem, stb... 14 éve dohányzom, napi min 1 dobozzal szívtam így most nqgyon nehéz. Ráadásul a kávét is le kell tennem, mert nem tudom meginni ha nincs mellé cigim. A napi 5-6 kávét már 2-re csökkentettem..m



2015. aug. 12. 15:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nincs praktika! Le kell tenni, és kibírni!
2015. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Erős elhatározással a kukába dobod a cigit, mert gyereket vársz! Ő pedig nem szeretne cigizni!
2015. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sincs praktika. .legalabbis nekem nem volt...megláttam,h pozi a teszt es nem szivtam többet, pedig pont elotte vettem egy dobozzal...en is elszivtam napi 1-2 dobozzal...gondolj arra, hogy ezt most nem magadert, hanem a gyerekeder teszed
2015. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Én 13 éve dohányoztam (szintén napi 1 doboz), amikor letettem a gyógyszert, és emellett a cigit is.

Egyszerűen tudtam, hogy ha gyereket szeretnék, azt csak nikotinmentesen tehetem! Akkor a kávét is letettem.

Amikor már jól bírtam cigi nélkül, és nem hiányzott, akkor vissza szoktam a kávéra (de csak napi 1-re).


Ezt fejben kell eldöntened, gondolj arra, hogy amit most te nem tudsz megtenni szabad akaratodból, arra kényszeríted majd a gyereked születés után. Mert ha végig dohányzol, és "hozzászokik" a nikotinhoz, akkor neki születése után lesz a durva leszokás, és az elvonási tünetek fogják kínozni!!! Ezt szeretnéd? Vagy egy egészséges terhességet, egészséges babával!

Amikor megkívánod a cigit, egyél helyette valami gyümölcsöt pl.

2015. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

van egy ismerősöm aki végig dohányozta a terhsségét állítása szerint orvosa engedélyével, mert állítólag többet ártasz a babának azzal hogy ezen streszelsz meg ki vagy készülve tőle mint azzal hogy max 2 cigit elszívsz. hát nem tudom... én biztos megpróbálnám letenni

jó magam is dohányoztam terhességem előtt viszont ahogy megtudtam nem volt kérdés számomra hogy letegyem ..tudom ez neked sem kérdés csak nem megy de szerencsére nekem könnyen ment

2015. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Nah azért elég ügyes vagy h csökkenteni már tudtad. Ehhez akarterő kell nem praktika. Gondolj bele h azt a füstöt amit le szívsz azt a kicsike is megkapja! Erő kitartás és dobd el azt a büdös cigit!

Hajrá :)

🚭

2015. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

[link]

[link]


Mikor megtudtam, hogy babát várok, azt hittem, nem fogom tudni letenni. Aztán mikor nagyon megkívántam, ilyen és ehhez hasonló képeket nézegettem, mint amit belinkeltem. Segített. Egy szálat sem szívtam azóta :)

2015. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Én elég erős dohányos voltam, de egyik napról a másikra letettem a cigit és a kávét is! Mikor rá akarsz gyújtani jusson eszedbe, hogy azt bizony nem csak te szívod és ő, odabent a pocidban nem akarja szívni. Így talán könnyebben le tudod majd tenni és könnyebben meg is tudod állni. Kitartást!
2015. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ez nem kèrdèses! Gondolj a babàdra!!!

Dobd el a fenèbe ès kèsz, vagy nèzegess minden szàl előtt csonka torz babafotókat ha màskèppnem megy, de add meg neki az esèlyt!

Èn mikor megtudtam rögtön ki is dobtam pedig volt hogy fèl doboz is elment egy nap, nem is kellett többet, csak a pici forgott az agyamban.

2015. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarsz egészséges babát? akkor cigizz nyugodtan. Ennek elégnek kell lennie.
2015. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!